Wpis z mikrobloga

Mirki obczajcie sobie kanał CD-Action (tak, tego CD-Action)

Dopiero 33k subów (po roku), a robią content porównywalny, jak nie lepszy jak #tvgry z milionem

Już wiele, wiele lat temu mówiło się że powinni wejść na YT. Nie chce tu wchodzić w dyskusję o trzymających za mordę menagerach średniego stopnia z Bauera i czemu tak późno - ale w końcu jest. I trochę brakuje im widowni

Zachęcam do zapoznania się, jak się spodoba zasubowania. Pismo jest już kwartalnikiem, i raczej chyba każdy jest świadom że to kwestia czasu. To co zostanie to właśnie ten kanał i może portal online, więc warto się zainteresować - szczególnie jak znacie CDA z dawnych czasów. No chyba że wolicie oglądać do śmierci łysą głowę Jojordana (błąd celowy #pdk) to wasz wybór!

#youtube #gry #pcmasterrace #konsole #cdaction #feels #nostalgia
Atreyu - Mirki obczajcie sobie kanał CD-Action (tak, tego CD-Action)

Dopiero 33k s...
  • 15
@Atreyu: tyle że ich kanał YT to niewypał i widać po wyświetleniach, nawet oni go nawet nie reklamują na stronie czy facebooku.

Tematy przewałkowane, nudno omówione i nawet źle omówione. Montaż dziwny. Cenzura w komentarzach. Oni o wiele za późno weszli w YT i się dziwie że Bauer im nie pozwolił kiedy był boom na gamingowe kanały od 2010 dzięki osobą jak PewDiePie (bynajmniej jak tak widzę). I już nie ma
@Atreyu: ja znam z dawnych czasów i mam nieco mieszane uczucia. Np. bardzo, ale to bardzo rażą mnie bluzgi - rzucanie mięsem nie jest wcale zabawne ani inteligentne. W starym CD-Action w Action Redaction potrafili zjechać czytelnika, zbluzgać i to wszystko używając cenzuralnych słów ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Do tego wygląda to trochę tak jakby nie mieli obycia. Jakby najpierw byli redaktorami, a potem zaczęli robić youtuby.
@Atreyu: Obejrzałem kilka materiałów i niestety ale słabiutko, coś jak TVGRY teraz po odejściu grubego i chudego :P Może z jedna osoba mnie zainteresowała a z drugiej strony był tam też jakiś turbo jordan na sterydach który swoim przemądrzałym pitoleniem mnie dość konkretnie zniechęcił.
CD Action się zesrało niestety i mimo że mam z 50+ numerów w domu rodzinnym to niestety nie ogarnęli przejścia w cyfrowy świat - teraz to już
@Atreyu: Kanał jest faktycznie niezły, ale co najmniej dwóch redaktorów ma tak irytującą manierę w głosie że ciężko to się ogląda. O ile pismo czy stronę zawsze czytało się dobrze, i widać że chłopaki mają dużą wiedzę, i robią ciekawe materiały, tak po prostu niektórzy ludzie się nie nadają przed kamerę, bo ich sposób wymowy jest zwyczajnie irytujący ¯\_(ツ)_/¯