Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Golę całe ciało ze względów higienicznych i uważam to za coś normalnego. Spotykam się od niedawna z dziewczyną i gdy pierwszy raz zobaczyła, to była zdziwiona i powiedziała, że nie powinienem. Stąd pytanie do #rozowepaski - czy uważacie, że mężczyźni nie powinni czegoś takiego robić?

#pytanie #niebieskiepaski #higiena #zwiazki

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #630865d48311a165a9389907
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 85
@AnonimoweMirkoWyznania: Twoje włosy, Twoja sprawa. Natomiast dziewczynie może się to nie podobać i ma do tego prawo - albo to zaakceptuje, albo nie. Ja jako kobieta (która "powinna" golić prawie wszystko) często łażę z nieogolonymi nogami nawet kilka miesięcy nosząc spódniczki, krótkie spodenki czy strój kąpielowy. Walić te normy społeczne, które dotyczą jednostki i ich nieprzestrzeganie nie krzywdzi nikogo.
@Zgrywajac_twardziela Jeśli chodzi o dupę i higienę to najlepiej jest ją po prostu umyć po sraniu. Wtedy niezależnie od tego czy jest zarośnięta czy ogolona będzie czysta. Bez tego nawet jak jesteś ogolony to papierem zbierasz co najwyżej nadmiar gówna, a resztę zwyczajnie wcierasz sobie w skórę. Na sucho tego nie doczyścisz, bo byś musiał trzeć tak długo aż ci naskórek zacznie schodzić.
Różowa z Włochowa : Pewnie każdy ma swoje osobiste preferencje. Dla mnie golenie ciała od pasa w górę - mile widziane przy dużym owłosieniu, bo takie włochate chłopy mi się z małpami kojarzą.
W okolicach intymnych miło, jak busz jest przystrzyżony, ale nie totalnie na zero.
Na nogach busz mi obojętny.
Ale jeśli facet dobrze czułby się z tym, że goli się po całości, to tylko kwestia przyzwyczajenia, bo nie widzę w
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AnonimoweMirkoWyznania: generalnie nie do wszystkiego się jeszcze ludzie przyzwyczaili (chyba najgorzej na golone nogi u faceta reagują), ale to kwestia indywidualna i nic nikomu do tego. mówienie komuś, że powinien (albo nie) się golić jest śmieszne xd można sobie pogadać o kwestiach higienicznych z tym związanych, ale to nadal sprawa zainteresowanego

czy uważacie, że mężczyźni nie powinni czegoś takiego robić?


Jak dla mnie to ludzie generalnie powinni sami decydować co ze
@AnonimoweMirkoWyznania: Jest spoko, jeśli tak lubisz. Gorzej kiedy dziewczyna nie lubi się golić, a jednak się od niej tego wymaga. Powinna panować w tej kwestii wolność i tyle.

Samo w sobie golenie nie ma związku z higieną. Dla tych którzy nie mieli nigdy dziewczyny - kobiety generalnie mniej się pocą i jeśli normalnie biorą codziennie prysznic, to włoski pod pachami nie sprawią, że dziewczyna będzie mniej świeża. A golenie miejsc intymnych