Wpis z mikrobloga

Przekonaj mnie, że iphone za 5000 zł jest lepszy niż moja motorola z androidem za 700 zł (nigdy się nie zawiesiła, internet, filmy, apki śmigają, nic nie muli)
Proszę bez żadnej ironii i szydery. Zarabiam >20 k jako dev, oprócz tego bawię się we flipy.

Nie narzekam na finanse. Dużo rozmawiam z ludźmi, gram w gierki na telefonie, videorozmowy, internety, aplikacje bankowe itd.

Do robienia zdjęć mam lustrzankę za 7k.

Dostałem macbooka od firmy, jakiś topowy model i oddałem po tygodniu.

#iphone #telefony #programista15k #programista25k #android #kiciochpyta #cowybrac
s.....u - Przekonaj mnie, że iphone za 5000 zł jest lepszy niż moja motorola z androi...

źródło: comment_1661422700mRfw6AHr0VJAgD8wD4bjGQ.jpg

Pobierz
  • 286
@hurb: Akurat troche prawdziwe xD. Kiedyś przypadkowo zadzwoniłem do pewnej osoby, która właśnie ma jakąś tanią Motorolę. Zadzwoniłem i rozłączyłem się po jakiejś sekundzie, bo ogarnąłem, że zadzwoniłem nie do kogo trzeba. Motorola się zacięła i dzwoniła cały czas. Ekran pokazywał tylko i wyłącznie "ekran" odbierania połączenia. Nie można było wyciszyć dzwonka ani się rozłączyć, telefon w ogóle nie reagował na nic. Jako, że byłem obok tej osoby to musiałem przytrzymać
@sikalafou: Odnośnie obrazka, że kamera jest pionowo w iPhone 12 i po przekątnej w iPhone 13 nie jest zmianą "kosmetyczną". Apple zamiast normalnej stabilizacji aparatu wrzuciło do serii 13 coś co nazywa "sensor shift". Mianowicie, w serii 13 (i 12 Pro Max) to nie obiektyw aparatu ma stabilizację obrazu tylko matryca.
Dlaczego iPhone? Proste pytanie. Na początku "smartfonowej przygody" miałem Xperię X8, potem Lumię 520 i 550. Po Lumiach przerzuciłem się
@sikalafou: nie bronię iphone, bo sam jestem androidziarzem, ale te telefony mają gigantyczne przewagi nad androidowymi urządzeniami. Już w ogóle porównywanie appla do moto, które nie potrafi w robienie zdjęć i akurat jako przedstawiciel średniaków jest niechlubnym przykładem, jak spaprać optykę w telefonie, to jest jakiś absurd. 1/10, bo odpisałem
@emasele Czyli mowisz, ze iphone 13 robi zdjecia jak samsung s…20? Czy ktory tam byl 2 generacje w tyl? No to widze, ze mamy eksperta z okiem godnyn fotografa national geographic.
@sikalafou: tanie telefony potrafia się zacinać przy konfiguracji, zdażyło mi się wielokrotnie, a konfigurowałem takich setki, takie właśnie które kosztują w okolicach 700PLN
@Isitiah: To op pierwszy przyrównał telefon do lustrzanki. Kto z mózgiem w ogole porównuje jakość lustrzanki do telefonu, ze śmiesznie mała optyką?
A ta smiesznie mała optyka robi już na tyle dobre zdjęcia, że nawet profesjonalni youtuberzy nagrywają telefonami filmy.