Wpis z mikrobloga

Mirasy mam pytanie: "W co grają ludzie w okolicach 30-stki?"

Obecnie mam 27 lat i #!$%@? mnie granie z małolatami. Grasz sobie w Rocket League na D3D3 i słyszysz wszędzie te dzieci, CS GO to już nie mówie. Overwatch jeszcze trzyma poziom ale gra już umarła można powiedzieć.

Nie mam problemu z tym że gra sobie ktoś młody ale ten kto grał przynajmniej 2-3 mecze w CS GO ten zrozumie. Nie jestem jakimś pro graczem i zazwyczaj okupuje silvery i goldy.

Moim marzeniem to odpalić sobie taką Twierdze gdzie są inni ludzie i napierdzielacie się przez 15 minut i koniec meczu - ale obecnie te gry umarły albo ja coś źle robię.

Chodzi mi o grę którą odpalę sobie wieczorem do piwka maks godzinka i do wyra.

#gry #overwatch #cs #rocketleague
  • 59
@OsaOskarPL: Ja odkąd straciłem kumpla do grania to praktycznie nie odpalam żadnych multi, raz za czas 2 rundy w CS:GO i mam dość. Zdecydowanie wole sobie jakieś single posprawdzać, jeszcze sobie na niższych poziomach trudności gram bo nie mam potrzeby czuć 'wyzwania' tylko sobie na lajcie popykać.
@OsaOskarPL: Jakakolwiek płatna gra, jednorazowo czy z abonamentem to od razu eliminuje to sporą część dzieci.
Dodatkowo im bardziej gra jest komplikowana, tym mniej młodych graczy. Niestety ten drugi warunek wyklucza okazjonalne granie.
Trudno mi wymieniać tytuły które ci sie spodobają, w takiego WoWa gra geriatryk, ale z tego co widze ostatnio w gierce sie źle dzieje i ubywa im graczy
@OsaOskarPL: trzeba mieć ziomków, też w okolicach trzydziestki ( ͡° ͜ʖ ͡°) Rocket League, GTA V, Forza Horizon 5, Red Dead Online, OpenTTD, szachy, kiedyś jeszcze CS:GO, Age of Empires III, Anno...

Najlepiej organizować się na Discordzie.

Tak naprawdę nie ma znaczenia w co gracie. Czasem któryś ziomek zarzuci jakimś tytułem, pogramy z miesiąc (jak np. The Division 1 i 2, bo akurat jakaś promka była i
@OsaOskarPL: w rocket league się nie używa mikrofonu z randomami. Ile razy #!$%@? nie potrafią wyłączyć i słychać ryczące dziecko, jakąś #!$%@? muzykę, ja #!$%@?. I jedyny sposób na takich to blok bo nie ma mute xDDDD
@OsaOskarPL: Cities Skylines, No Mans Sky, Elite Dangerous, od biedy Destiny 2, Yakuza, Red Dead Redemption 2, Star Citizen, Borderlands 3, Anno, Warframe. Jeśli chodzi o online to nie jest źle wiekowo w Destiny 2, ale można tam natrafić na sfrustrowanego No life który będzie się wydzierał gdy kolejny raz nie uda się przejść instancji. Pod tym względem nieźle wypada Warframe. Czasem te gry włączę i można się wciągnąć
@OsaOskarPL: jestem dopiero na 25 lvl i odpuściłem wszystkie gry multiplayer. Mam lagujący internet. W csa już nie moge grać, rocket league też męczarnia. Gram tylko w beamng, cities skylines i simcity 4. Z resztą kiedy ja gram. W tygodniu może 3h w sumie. W weekend kolejne 4h. starość
w wowie nie spotkalem jeszcze nigdy dzieciakow, no ale abonament wiec wiadomo


@yuck Ja spotkałem. Siebie w 2005 roku xd
Ale co do zasady, to się zgadzam. WoW, bardziej niż abo, odsiewa innym rodzajem rozgrywki. MMO już tak nie przemawia do dzieciaków jak kiedyś
@OsaOskarPL: może Teamfight Tactics/inne auto battlery. Jeszcze mi się nie zdarzyło żeby ktoś tam odwalał a gra się przyjemnie no i mecze tak do 40 min max. Ewentualnie karcianki jak Heartstone czy MtG Arena
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@OsaOskarPL: nie mam 30 ale się wypowiem: ac competizione, trochę mfs20, stare gta przechodzę na modach które są lepsze od oficjalnego remastera, fivem tylko nie serwery rp bo rak, eu4, Forza ,stare nfs, Battlefield 1 i 4. No i czasem jakieś nowe gry np ostatnio Dyson sphere program. I czekam na kerbale, i ten bieda test drive nowy. I jeszcze by się coś znalazło. Także to siedzi w głowie a nie
@OsaOskarPL: Możesz poszukać też po Discordach o grach. Jakichś dojrzałych ludzi do gry może znajdziesz. W Apex Legends nie zdarzało mi się za często słyszeć pisku małolata, a czat można i tak wyłączyć. Nawet jak sobie jednego kolegę znajdziesz do rozmowy i jeden losowy gracz będzie to i tak będzie cacy.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@OsaOskarPL: kurła panie, wołam @mki_one bo ten to uwielbia nowe gry z ziomkami przechodzic.

A tak serio, najlepiej miec znajomkow, discorda, i zgadywac sie czasami na jakies sesje. Czy to coopy, czy pvp, czy pve, wybor jest spory.

Moje ogrywane obecnie to fortnite, new world, minecraft.

Wszystko z ludzmi 25+, kazdy gowniak z miejsca jest usuwany.