Wpis z mikrobloga

Mirasy mam pytanie: "W co grają ludzie w okolicach 30-stki?"

Obecnie mam 27 lat i #!$%@? mnie granie z małolatami. Grasz sobie w Rocket League na D3D3 i słyszysz wszędzie te dzieci, CS GO to już nie mówie. Overwatch jeszcze trzyma poziom ale gra już umarła można powiedzieć.

Nie mam problemu z tym że gra sobie ktoś młody ale ten kto grał przynajmniej 2-3 mecze w CS GO ten zrozumie. Nie jestem jakimś pro graczem i zazwyczaj okupuje silvery i goldy.

Moim marzeniem to odpalić sobie taką Twierdze gdzie są inni ludzie i napierdzielacie się przez 15 minut i koniec meczu - ale obecnie te gry umarły albo ja coś źle robię.

Chodzi mi o grę którą odpalę sobie wieczorem do piwka maks godzinka i do wyra.

#gry #overwatch #cs #rocketleague
  • 59
  • Odpowiedz
@OsaOskarPL: w rocket league się nie używa mikrofonu z randomami. Ile razy #!$%@? nie potrafią wyłączyć i słychać ryczące dziecko, jakąś #!$%@? muzykę, ja #!$%@?. I jedyny sposób na takich to blok bo nie ma mute xDDDD
  • Odpowiedz
@OsaOskarPL: Cities Skylines, No Mans Sky, Elite Dangerous, od biedy Destiny 2, Yakuza, Red Dead Redemption 2, Star Citizen, Borderlands 3, Anno, Warframe. Jeśli chodzi o online to nie jest źle wiekowo w Destiny 2, ale można tam natrafić na sfrustrowanego No life który będzie się wydzierał gdy kolejny raz nie uda się przejść instancji. Pod tym względem nieźle wypada Warframe. Czasem te gry włączę i można się wciągnąć
  • Odpowiedz
@OsaOskarPL: jestem dopiero na 25 lvl i odpuściłem wszystkie gry multiplayer. Mam lagujący internet. W csa już nie moge grać, rocket league też męczarnia. Gram tylko w beamng, cities skylines i simcity 4. Z resztą kiedy ja gram. W tygodniu może 3h w sumie. W weekend kolejne 4h. starość
  • Odpowiedz
  • 0
w wowie nie spotkalem jeszcze nigdy dzieciakow, no ale abonament wiec wiadomo


@yuck Ja spotkałem. Siebie w 2005 roku xd
Ale co do zasady, to się zgadzam. WoW, bardziej niż abo, odsiewa innym rodzajem rozgrywki. MMO już tak nie przemawia do dzieciaków jak kiedyś
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@OsaOskarPL: 26 lvl here, od paru lat żadna gra nie dawała radości ani nie wciągała. Spider Man jak wyszedł na PC pokazał że jednak jeszcze umiem grać w gry ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz