Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 549
Mój były postanowił zakończyć związek, żeby pojechać z kolegami na trzecie wakacje w ciągu kwartału. Do wszystkich 3 się dołożyłam i na żadne nie zostałam zaproszona, w sprawie jednych oklamal mnie ze nie może wziąć osoby spoza studiów, po czym wziął że sobą kolegę spoza studiów()
#logikaniebieskichpaskow
  • 227
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 20
@RotflCopter: pies z zakochanego kundla to cocer spaniel, ja mam cavaliera. I napisałeś że jestem z bogatej rodziny, ja zaprzeczyłam więc powtórzyłeś xd chyba w głowie Ci się nie mieści że ludzie mogą zarabiać
  • Odpowiedz
@Anesa: Ja się tylko zastanawiam jak to w ogóle możliwe, że w miarę racjonalna i inteligentna dziewczyna ( wnoszę to po tym jak i co piszesz) mogła.sie związać z kimś takim i być ślepa na wcześniejsze red flagi. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
teraz z kolei to też moja wina bo sama sobie wybrałam "łobuza"


@Anesa: trzeba było sobie wziąć spokojnego mireczka bez kolegów, wtedy nie miałabys takich sytuacji, ale pewnie nie dostarczałby emocji, prawda? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Anesa: Robiłaś jedynie za worek na spermę , aż w końcu stwierdził że słaby z ciebie worek i kończy z tobą Bo więcej problemów z tobą niż korzyści . Czego nie rozumiesz ? Wolał spędzać czas z kumplami bo potrzebna byłaś mu tylko do dania dupy. Na przyszłość radzę opierać związek na innych wartościach niż tylko sex.
  • Odpowiedz
jakbym napisała odwortna sytuację to zaraz wykop by zapłonął nazywając mnie roszczeniowa księżniczka, teraz z kolei to też moja wina bo sama sobie wybrałam "łobuza"


@Anesa: nie przesadzaj. Pisaliby o kolesiu, że frajer.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 16
@lentilek: a no ja głupia, w głowie mi tylko penisy byly i o niczym innym nie myślałam, w nocy tylko czasami płakałam w poduszkę bo żałowałam ze nam się w seksie nie układa. Masz rację
  • Odpowiedz
@Anesa: Skoro się ciebie wstydził , a mimo wszystko uprawialiście sex . To albo jesteś gruba , brzydka , co kolwiek dla niego. A on był przegrywem który nie miał szans na nikogo kto mu się podoba i wolał się ruchać ciebie niż nic. Ale zdawał sobie sprawę że jesteś słaba z wyglądu więc się ciebie wstydził przy innych.
  • Odpowiedz