Wpis z mikrobloga

@CorniShon007: @Gordut: ego sebastianka to już było #!$%@? lata temu xD
Kiedyś tutaj nawet rozpętała się z nim gównoburza bo jakieś zabobony nt. pasa propagował, po podesłaniu mu badań nuckolsa stwierdził że nie będzie ich czytał, bo on też zajmuje się badaniami i nie interesuje go co ktoś inny napisał xD
A na mirko szekli od gimnazjalistów nie ma więc się zawinął ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@bartt345: schudnąć 40kg w krótkim czasie można, skóry wiszącej też być nie musi. Znam taki przypadek osobiście i faktycznie było to jeżdżenie po kilka godzin dziennie na rowerku. Więc się da, tylko że w zamian pojawiły się inne problemy zdrowotne. Z kolei z budowaniem formy, to już się robi podejrzane. O ile wcześniej Natan Marcoń wyglądał w miarę naturalnie i nie był za duży, to teraz wygląda to już coraz bardziej
@bartt345: no bo nie schodził, jak pisałem wyżej. Nie musisz mi wierzyć, ale tak było. Gościu w jedne wakacje stał się chudzielcem, a był grubasem. Nie wiem, ile dokładnie schudł, ale z 30kg myślę, że było luzem. Poza tym był bardzo wysoki, bo ponad 2 metry, więc taka waga też inaczej spada, niż z jakiegoś przeciętnego 175cm wzrostu
@bartt345: dokładnie nie wiem, bo wtedy mnie to nie interesowało, ale retrospektywnie jestem w stanie stwierdzić, że było to na pewno ponad 30kg. Widziałem gościa w szkołach, a później nawet w tej samej klasie, więc dobrze to wszystko zapamiętałem
To ktoś w ogóle sądzi, że Natan jest naturalem?XD #!$%@? chłop w dwa lata zrobil chyba +30kg SUCHEJ masy. Ma #!$%@? barki, kapturki i masę syfów( ͡° ͜ʖ ͡°)