Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Są tu jacyś niebiescy doświadczeni w randkowaniu ale +-30lat? Jak u was wygląda sytuacja? Dla mnie rynek matrymonialny to jakiś nieśmieszny żart. Nie jest problemem mieć pary, nie jest problemem chodzić na randki tylko znaleźć kogoś sensownego w tym wieku. Nie jestem wybredny ale też nie chce brać byle czego tylko dlatego że singiel. Obojętne mi czy ma 18 lat czy 30, czy jest po studiach czy po zawodówce. Za każdym razem okazuje się na żywo, że z wyglądu jest kilka poziomów niżej ode mnie. Nie ładniejsza, nie podobna tylko znacznie gorsza. Okej, wygląd nie jest najważniejszy, może ma fajny charakter i będzie chemia. Otóż nie.. żadna nie nadrabia charakterem. Nie oczekuje wiele, fajnie jakby miała jakieś zainteresowania, cechy charakteru świadczące że nadaje się do związku, jakieś normalne podejście do życia. Za każdym razem czuje się jakbym spotykał się z koleżanką albo siostrą - co najwyżej dobrze się wymienia informacje i tyle. Mimo udawania światowych, ambitnych, otwartych umysłów okazuje się, że najważniejsze w życiu to przeleżeć przy serialach i narzekać na swój los a i czekać na księcia z bajki który nada kolorów w jej szarym życiu. Mam wrażenie, że na rynku zostały same odpady których nikt nie chce. Na żywo w moim otoczeniu same zajęte ale to zupełnie inny poziom i nie dziwie się że zajęte bo dobrze przebywać w ich towarzystwie. Nastolatki które rzekomo pragną starszego pana to mit i najczęściej mam powodzenie u panien w wieku 25-27 lat ale po kilku spotkaniach okazuje się dlaczego są same...

#single #singiel #przegryw #tfwnogf #podrywajzwykopem #zwiazki #relacje #tinder #blackpill #randki #seks #badoo

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6304f6b44b667fab5f9fc435
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Przekaż darowiznę
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Są tu jacyś niebiescy doświadczeni ...

źródło: comment_1661288174sOQfU8Fyku7aX51JUiWb2A.jpg

Pobierz
  • 50
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Nie żyć w trybie, moim celem życiowym jest związek i dopiero od związku zacznę żyć. Pewne rzeczy trzeba zaakceptować, żyj po prostu jako singiel i tyle. Po to aby żyło Ci się lekko a nie zadręczanie się tym że nie ma się związku. Ja zawsze poznawałem kogoś z czego coś wychodziło wtedy kiedy związku nie szukałem i miałem to w dupie żyjąc swoim życiem. Jak potrzebowałem szukałem to nigdy nic
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: niezależnie od wieku ogarnięcie sobie dobrej kobiety jest zadaniem trudnym- większość kobiet nie nadaje się do stałej relacji. Mi się szczęśliwie udało ogarnąć dobrą kobietę i to na aplikacji na T, która jest tutaj znienawidzona- ja 31 lat, różowa 29. Rada ode mnie? Przede wszystkim nie być needy i dbać o to, żeby randki były luźne i niosły dużo fun'u (salon gier, bilard, rzutki, plac zabaw etc.). Większość facetów smaruje
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: ale czego oczekujesz? 30 lat to ludzie mieli 15 lat znaleźć sobie kogoś normalnego. To ci co nie znaleźli to muszą być jacyś #!$%@?, jednej czy drugiej płci. Albo nie szukali, albo byli w śpiączce albo po prostu coś z nimi nie tak.
  • Odpowiedz
HałaśliwaEskimoska: O! To wlasnie to - mimo udawania swiatowych itp - takie sa kobiety w 99%, nudne, nie zjawiskowe, takie k...zwykle... Seriale, netflixy, fbws, ons i inne nowoczesne badziewia z ego wywalonym w kosmos i mysla ze sa spejcalne... Panstwo cuckoldow (wiekszosc panstw) wspiera pochwy - kosztem pracujacych. Albo to sie zmieni albo nie zmieni sie nic...
---

Zaakceptował: karmelkowa
  • Odpowiedz
MętnaHostessa: Elo, 31 letni stary wróble tutaj.
Jakby Ci to powiedzieć, w partykularnych słowach? Im dalej w las, tym więcej drzew, przy czym to przysłowie nie ma w omawianym przypadku pozytywnych konotacji.
Instalowanie aplikacji randkowych nie ma sensu, bo raz - masz przewagę mężczyzn i masę konkurencji, a od ilości absztyfikantów jacy ustawiają się w kolejce, każdej kobiecie dopamina odstrzeliwuje czaszkę. Jedyne co tam spoktasz, to zawód i potężny dół, a
  • Odpowiedz
Nie jestem wybredny ale też nie chce brać byle czego tylko dlatego że singiel. Obojętne mi czy ma 18 lat czy 30, czy jest po studiach czy po zawodówce. Za każdym razem okazuje się na żywo, że z wyglądu jest kilka poziomów niżej ode mnie. Nie ładniejsza, nie podobna tylko znacznie gorsza.


@AnonimoweMirkoWyznania: no na pewno, jestes pewnie starszym, 30+ letnim facetem z zakolami, zaniedbanym, z zarobkami ledwo 4k na rękę,
  • Odpowiedz
ELO: 31 lvl here, niedługo 32. Wszystko zależy od tego gdzie jesteś w życiu - jeśli przez tę 3 dekady się ogarnąłeś - mordę, ciało i mental - doszedłeś do czegoś i nie dasz sobą pomiatać życiu - to masz tę bazową pewność siebie którą laski wychwytują w moment i jeśli do tego masz włosy i nie masz bebzonu - faktycznie możesz przeżywać drugą młodość i bzykać takie, które kiedyś nawet
  • Odpowiedz
@nad__czlowiek: ale wiesz że połowa kobiet to nawet nie stała kogo faceta którego opisałeś, często nie mając nawet tego samochodu za 30k? Na tym to polega, że przeciętna kobieta nie chce przeciętnego faceta mimo że powinna, a patrzą tylko na swój wygląd i po nim rozumieją co mogą albo nawet i to nie
  • Odpowiedz
@interpenetrate: ale kobieta ma wygląd, a to jest większą wartością w tych posranych czasach. Kobieta nic nie musi. Nie musi się dopasować, bo rozdaje karty. Więc to ty jako facet albo się dostosujesz albo podążasz własną drogą, co szczerze polecam

To tak jakbyś chcial wymusić na milionerze oddawanie 50% kasy na fundacje dobroczynne. To do niego należy decyzja i on jak zechce to odda może 5, 10%.
  • Odpowiedz
PlujacaTowarzyszka: @nad__czlowiek: ale wieje od ciebie PUA-sem. Dokładnie to samo można usłyszeć we wszystkich PUA - na pewno coś z tobą jest nie tak (nie z laską). Bo przecież nadal za mało zarabiasz, za słaba gadka, za mało się starałeś. Tak jakby fakt że 90% lasek niczego nie reprezentuje to było tabu xD pomijacie jedno proste założenie - mało jest lasek które są wartościowe i tyle. Ale lepiej doczepić się
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: pacany ostatni raz wam tłumacze, że wy nic ze sobą nie robicie. Nie zarabiacie fajnej kasy, nie ma samochód, mieszkań, nie macie pasji, zainteresowan. Jesteście tylko szarymi trybikami z korpo z zakolami czy innymi defektami. Jaki interes ma laska interesując się wami?

Wejdźcie sobie na typowy profil laski na IG. Jeździ na koncerty, podróże, chodzi w góry, tańczy, śpiewa. Każda laska coś robi w życiu, nie ma emocje. A wy
  • Odpowiedz
SpoconyKról: @NadmiarNiedoboru: to chyba jedynie jak jesteś gościem 40+ ktory przed kolegami chce sie pochwalic duzo młodsza kochanką, tak jak autem czy zegarkiem. Do tego by taka relacje ciagnac trzeba juz troche obycia z kobietami bo czytalem w necie sporo relacji gdzie kolesie niby wielcy alfa brali sobie laske na sponsoring, a poznije #!$%@? sie w typowy betabuxxxing bo cwana juleczka sobie ich okrecala wokol malega palca u stopy
---
  • Odpowiedz
CiepłaFranca


@AnonimoweMirkoWyznania: ja tylko mówię że połowa kobiet nie jest lepsza od tych semiprzegrywów za jakich się ich uznaje w wojewódzkich.
Sami jako spermiarze, cucki i bialorycerze napędzacie sobie ten wyścig

@nad__czlowiek: ogólnie piszesz dobrze, tylko pytanie czy z pozycji osoby która ma te wszystkie laski, czy z pozycji tej osoby która nie ma tych wszystkich lasek. Ale tak, no nawet jak laska ma depresje to ma życie, bo faceci
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Nio tak to wygląda, każda normalna różowa która sobie kogoś wybrała, to niebieski się jej trzyma jak tylko za mocno jej nie odwala.
Do tego jeszcze im starsza dziewczyna tym coraz trudniej u niej z kompromisem bo musi być albo pełny pakiet albo nic z tego.
  • Odpowiedz
jestem blisko 30 i nawet już nie próbuję xD


@NadmiarNiedoboru: ja też już koło tak ~27 lat odpuściłem. O ile w szkole średniej na randki bez problemów się umawiałem, na studiach na początku ledwo ledwo, tak już potem to tragedia. Wydaje mi się, że z każdym rokiem kobietom rosną wymagania. Zarówno gdy chodzi o lata kalendarzowe(tj. w 2022 wymagania są większe niż w 2012), ale też u kobiet - 18 latka
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: 31 lat tutaj, sytuacja beznadziejna, kobiet na rynku coraz mniej a jak już są jakieś na Tinderze wolne w okolicach mojego wieku to po przejściach i z wymaganiami wystrzelonymi w kosmos, bo "one już nie mają czasu na zabawę i wiedzą czego chcą". Wiadomo że sprostać oczekiwaniom takich dojrzalszych życiowo kobiet jest ciężko. Młodsze się trafiają, ale one znowu tak luźno podchodzą do życia, że ciężko u nich o zaangażowanie,
  • Odpowiedz