Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Są tu jacyś niebiescy doświadczeni w randkowaniu ale +-30lat? Jak u was wygląda sytuacja? Dla mnie rynek matrymonialny to jakiś nieśmieszny żart. Nie jest problemem mieć pary, nie jest problemem chodzić na randki tylko znaleźć kogoś sensownego w tym wieku. Nie jestem wybredny ale też nie chce brać byle czego tylko dlatego że singiel. Obojętne mi czy ma 18 lat czy 30, czy jest po studiach czy po zawodówce. Za każdym razem okazuje się na żywo, że z wyglądu jest kilka poziomów niżej ode mnie. Nie ładniejsza, nie podobna tylko znacznie gorsza. Okej, wygląd nie jest najważniejszy, może ma fajny charakter i będzie chemia. Otóż nie.. żadna nie nadrabia charakterem. Nie oczekuje wiele, fajnie jakby miała jakieś zainteresowania, cechy charakteru świadczące że nadaje się do związku, jakieś normalne podejście do życia. Za każdym razem czuje się jakbym spotykał się z koleżanką albo siostrą - co najwyżej dobrze się wymienia informacje i tyle. Mimo udawania światowych, ambitnych, otwartych umysłów okazuje się, że najważniejsze w życiu to przeleżeć przy serialach i narzekać na swój los a i czekać na księcia z bajki który nada kolorów w jej szarym życiu. Mam wrażenie, że na rynku zostały same odpady których nikt nie chce. Na żywo w moim otoczeniu same zajęte ale to zupełnie inny poziom i nie dziwie się że zajęte bo dobrze przebywać w ich towarzystwie. Nastolatki które rzekomo pragną starszego pana to mit i najczęściej mam powodzenie u panien w wieku 25-27 lat ale po kilku spotkaniach okazuje się dlaczego są same...

#single #singiel #przegryw #tfwnogf #podrywajzwykopem #zwiazki #relacje #tinder #blackpill #randki #seks #badoo

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6304f6b44b667fab5f9fc435
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Przekaż darowiznę
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Są tu jacyś niebiescy doświadczeni ...

źródło: comment_1661288174sOQfU8Fyku7aX51JUiWb2A.jpg

Pobierz
  • 50
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: jak to kiedyś mówiono, jeśli po 25tce jest jakaś atrakcyjna singielka, to albo rozwódka/wyszalałazMokabe/3dzieciporasięustatkować, albo jebnięta. A ja nie rozumiem, dlaczego albo-albo, koniunkcja jak najbardziej możliwa.
Ale jednak uszy do góry, można trafić. Mój kumpel znalazł swoją, gdy był już blisko 40, (ona przed 30) i ani nie jebnięta, ani bez takich tam historii. Są już parę lat razem, wszystko spox. Poznani nie przez
  • Odpowiedz
jestem blisko 30 i nawet już nie próbuję xD
btw jak jesteś sam w okolicach 30 a nie chcesz to z tobą też jest coś nie tak ( ͡° ͜ʖ ͡°) ja potrafię przyznać, że daleko mi do ideału, jednak moi przystojniejsi koledzy nie mają problemu z 6-7 lat młodszymi kobietami wszystko rozbija się o wygląd

no i w tym wieku w grę wchodzi jeszcze ta mityczna kasa,
  • Odpowiedz
Są tu jacyś niebiescy doświadczeni w randkowaniu ale +-30lat?


@AnonimoweMirkoWyznania: Do 30 brakuje mi tylko 4 lat, ale uważam, że mogę się wypowiedzieć. Ogólnie zauważam wśród takich kobiet nie tyle co desperacje ale zjazd wymagań i dużą wyrozumiałość. Łatwiej jest o seks, tak mi się przynajmniej wydaje, często same zagadują i próbują organizować czas. Ostatnio się zaskoczyłem, bo laska rozumiała, że ktoś potrzebuje przestrzeni i nie miała problemu jak jej napisałem,
  • Odpowiedz
  • 5
@NadmiarNiedoboru Nie ma sensu się bawić w sponsora dla takich dziewczyn. Z jednej strony spoko - masz seks, z drugiej jednak co to zmienia? Ich nie kręcisz Ty, tylko Twoje pieniądze.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania:

19, 22, 25, 28 lat. Dziewczyny na różnym etapie życia, bez większej różnicy obiektywnie, subiektywnie młodszym się więcej wybacza.

30 latki i wyżej to totalne wraki, mam wrażenie że wyglądem są na poziomie facetow w wieku 45 lat + zaczyna im się coś ze łbem nie tak.

Celuj w dużo młodsze, jest ciężko, ale coś tam się da.
  • Odpowiedz
@bubool: nigdy nie rozumiałem tej formy rozszerzonego sponsoringu, no może podniesienie sobie statusu fajną 10 lat młodszą xD ale takie szpanowanie to nie mój świat więc będę do końca życia chodził na divy
  • Odpowiedz
  • 11
@albo_wutka_albo_buk Niestety mało która kobieta po 30 regularnie ćwiczy. Zauważyłem, że jeszcze gorzej wyglądają mężatki w tym wieku. Szkoda chłopów, którzy powychodzili za fajne dziewczyny, a te przestały o siebie dbać. Ale... Nie wrzucam wszystkich do jednego wora. Są też zgrabne, dbające o siebie dziewczyny po 30, tylko jest ich mniej.
  • Odpowiedz
  • 1
@NadmiarNiedoboru Przyznam Ci rację. Dla mnie to by była ujma na honorze, wydawać moje zarobione pieniądze na młodszą o 10 lat dziewczynę, tylko dlatego żeby się z nią bawić. Najprzyjemniejszy seks jest z miłości (obustronnej), ale jeżeli tego nie ma - to już z dwojga złego wybrałbym divę niż bycie sponsorem.
  • Odpowiedz
jak to kiedyś mówiono, jeśli po 25tce jest jakaś atrakcyjna singielka, to albo rozwódka/wyszalałazMokabe/3dzieciporasięustatkować, albo jebnięta.


@uhu8: tak mówią cały czas, o przystojnych mężczyznach +-25 lat to samo. Jeszcze dochodzi, gadanie że może być homo
  • Odpowiedz
Niestety mało która kobieta po 30 regularnie ćwiczy. Zauważyłem, że jeszcze gorzej wyglądają mężatki w tym wieku.


@bubool: zgadza się. Znaczna większość moich rówieśniczek kompletnie o siebie nie dba. Masa dziewczyn, co wcześniej byly seks bombami, od 20+ stały się rozklapciochami, nadwaga to standard u większości.

Jeżeli jakiś mężczyzna jest singlem w wieku 25-30 lat i o siebie dba, to ma bardzo ciężko znaleźć kogoś sensownego (chodzi o wygląd) bo charakter
  • Odpowiedz
  • 1
@technojezus Oj tak, obserwuję wielu znajomych, którzy są w przytaczanym wieku, ćwiczą, dbają o siebie, naprawdę dobrze wyglądają - a ich partnerki zazwyczaj mają nadwagę. Zawsze się zastanawiam skąd taki trend. Dla mnie dbanie o siebie to podstawa, nie mówię, że kobieta musi być seks bombą całe życie (zresztą za każda seks bomba stoi facet znudzony ruchaniem jej), ale regularne ćwiczenia to nic trudnego.
Niestety po 30 zazwyczaj kobieta rodzi dziecko, a
  • Odpowiedz
@bubool: bo już nie muszą ( ͡° ͜ʖ ͡°) to jest przywilej kobiet które już się dobrze ustawiły
moje samotne rówieśniczki jeszcze starają się ratować urodę i czekają na księcia
  • Odpowiedz