Wpis z mikrobloga

tak se przeglądam ceny tych motocykli i ludzi p----------o konkretnie XD chciałem do 15k coś kupić ale za tyle mam albo 20 letniego gruza albo jakieś g---o, nie ma nic ciekawego na 2 moto dla anonka, żeby miało ze 100 koni chociaż za taki hajs?

#motocykle
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@oreze: Niestety. Covidowe cyrki były idealną okazją, aby ceny odbiły do bardziej realnych zakresów. Zwłaszcza jednoślady wystrzeliły pod tym względem.
  • Odpowiedz
@oreze: ja zwątpiłem… chciałem kupić MT07, Z650 lub ewentualnie starsze ER6, ale ludzi… popie***liło
W tym tygodniu wybieram się zobaczyć co tam w salonach mają bo jak mam niewiele dopłacić to wolę nówkę niż nie wiadomo jak wychuchaną używkę
  • Odpowiedz
@oreze: nie ma nowych moto, nikt nie sprowadza plus no jest ich coraz mniej np takich 600 bo wychodza z uzytkowania a nowych 600 nie produkuje sie. Sam mam cbr f4i ktora teraz jakbym chcial o----c to wyszedlbym na plus xd takie realia deal with it
  • Odpowiedz
@bercik_03: nie chcę już nakeda, ale jak będzie trzeba to mu dorzucę owiewkę i będę bzikać - zobaczę co się akurat znajdzie, bo będę szukał w zimę albo za rok
  • Odpowiedz
@oreze: Bo nowych dużo już się nie sprzedaje przez normy euro. Po co ktoś ma kupować nowy jak będzie miał mniej mocy i gorzej brzmiał? Ja myślę że kupiłem ostatnie 4 gary w klasie 600, zostaną tylko 2 gary. 4 gary idą w zapomnienie.
  • Odpowiedz
@oreze: Czyli obstawiam, że wszystkie fazery, hornety itp. odpadają? ER6 w owiewkach, ale tu mocy może troszkę brakować, albo możesz rozejrzeć się za Aprilią Shiver 750. 100 kucy, 3 mapy zapłonu. Za 15k roczniki od 2010 do 2013. Moto nadal wygląda dość świeżo, nie spotkasz go na każdych światłach i wcale nie jest takie awaryjne. Sam mało co nie kupiłem właśnie shiverki.
  • Odpowiedz
@oreze ja właśnie za swój pierwszy moto (FZ6n s1) dałem prawie 12k + full serwis pozakupowy z kompletem opon 3,6k

Pocieszam się tym, że niski przebieg, mechanik mówił że dobry zakup, a facet którego na necie znalazłem do pomocy w oględzinach mówił, że jak będę chciał sprzedać, to się odzywać do niego, bo ma już kupca
  • Odpowiedz