Wpis z mikrobloga

Znacie jakiegoś pracownika fizycznego, który ma auto miejskie ? Jakiegoś citroena C2/yaris/mała Hondę ? Bo ja k---a nie, zawsze maja jakieś stare r-----------e passaty b5, volvo czy inne rozpadające się mercedesy. Podejdźcie kiedyś pod jakiś zakład pracy i ogarnijcie co stoi na parkingach, same długie r---------e kobyły, za to dla kontrastu podejdzie pod biuro w Polsce b/c - same auta miejskie. Cena turaj nie gra roli bo zadbanego citroena c2 kupicie za tyle samo co stare śmierdzące passacisko. Taki robol najczęściej powie hrummm kwiii a co ja baba ? Pierdzikiem jeździć będę ? Hahah mati zobacz jaki pedałek, babie auto zabrałeś ? Skąd to się bierze xD ? #pracbaza #korposwiat #motoryzacja #robpill
  • 62
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mała ta Twoja wioska, więc i miejskie samochody raczej niepraktyczne. Na wsi potrzebny Passat, żeby w razie potrzeby rozrzutnik pociągnął, albo świnie do skupu zawiózł
  • Odpowiedz
  • 0
@Mlodyobiat ooo to o mnie. Jezdze paskiem bo jak trzeba to wejdzie mi do srodka drabina 3*7 i na codzien wożę nim narzedzia i okazjonalnie material.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Mlodyobiat: bardo chętnie kupiłbym takiego c2, ale robie6doac dużo km i w trasie niestety się nie sprawdza takie małe autko. Siostra, więc więc co mówię. A weź się zapakuj do tego
  • Odpowiedz
@Mlodyobiat Tak jak wyżej, jak ktoś pracuje fizycznie to często gęsto takie auto robi też za samochód roboczy więc jakieś kombi czy van nie jest niczym dziwnym. Za to p------i typu Yaris, C2 czy jakieś Lupo to w mojej skromnej opinii są abominacje xD Może zmieniłbym zdanie gdybym na co dzień poruszał się po dużym mieście ale dla mnie te auta po prostu nie są ani trochę komfortowe dla jednej osoby
  • Odpowiedz
@AlfredoDiStefano: A przy 140 odlatujesz. W życiu nie chciałbym takiego auta. Jakbym miał jeździć 6 km do pracy. Wolałbym rower niż taki samochód. Na wakacje tez pakujesz 5 osobowa rodzine w yarisa. O bagażu nie wspomnę… teraz myśle o kombi bo w sedanie brak miejsca.
  • Odpowiedz
@AlfredoDiStefano: Do miasta. Mieszkam na wiosce. Ostatnio wynajmowałem auto aby oprawę na mecz przewieźć. Potrzebne pojemne kombii z minimum 180km na pokładzie. To teraz wsiadaj w yarisa i rób trasę 1200 km.
  • Odpowiedz
  • 0
@Mlodyobiat tak, ja i brat. Oboje zawsze jeździliśmy małymi. P-----------e najlepsze największy jaki miałem to citroen C4 a obecnie się tłuczemy yariska. Pali tyle co nic, wszędzie wjadę a i 10 worków cementu spokojnie wrzucę ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Mlodyobiat: bo samochód to jest przede wszystkim narzędzie, i uważam że powinno być jak najbardziej praktyczne. Ja mam kobyłe audi A6 kombi, szwagier szpanowóz a5 cabrio. I zgadnij kto kogo częściej prosi o pomoc w przewiezieniu gabarytów w stylu AGD, mebli itp. a dodajmy do tego że auto ma hak, to serio, nie potrzeba nikogo prosić bądź płacić żeby przewieźć praktycznie wszystko
  • Odpowiedz
@SrebrnySurfer: asperger? spektrum autyzmu? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

zwróć uwagę, że tylko Ty nie załapałeś, że kisnę z tych januszy co ładują pralki i wiozą je na złomowisko,
a razem ze mną się uśmiechnęło prawie 200 plusujących mirków

a Ty nie załapałeś... ciekawe
  • Odpowiedz