Wpis z mikrobloga

Znacie jakiegoś pracownika fizycznego, który ma auto miejskie ? Jakiegoś citroena C2/yaris/mała Hondę ? Bo ja #!$%@? nie, zawsze maja jakieś stare #!$%@? passaty b5, volvo czy inne rozpadające się mercedesy. Podejdźcie kiedyś pod jakiś zakład pracy i ogarnijcie co stoi na parkingach, same długie #!$%@? kobyły, za to dla kontrastu podejdzie pod biuro w Polsce b/c - same auta miejskie. Cena turaj nie gra roli bo zadbanego citroena c2 kupicie za tyle samo co stare śmierdzące passacisko. Taki robol najczęściej powie hrummm kwiii a co ja baba ? Pierdzikiem jeździć będę ? Hahah mati zobacz jaki pedałek, babie auto zabrałeś ? Skąd to się bierze xD ? #pracbaza #korposwiat #motoryzacja #robpill
  • 62
  • Odpowiedz
  • 43
@Mlodyobiat Tylko takiego paska b5 to ci ogarnie 9/10 mechaników i części tanie jak barszcz. A jak Japoniec albo francuz się rozkraczy, to już nie każdy ogarnie.
  • Odpowiedz
@Mlodyobiat: raczej z tego, że tzw. robol ma robotę we krwi i kupuje duże auto aby wozić te pralki czy inne cegły,
a lalusie sprzed komputerów to zamawiają wnoszenie pralki za 50 zł i starą oddają a nie wiozą na złomowisko aby się za paliwo zwróciło, itd..
  • Odpowiedz
@SpalaczBenzyny:

raczej z tego, że tzw. robol ma robotę we krwi i kupuje duże auto aby wozić te pralki czy inne cegły,

a lalusie sprzed komputerów to zamawiają wnoszenie pralki za 50 zł i starą oddają a nie wiozą na złomowisko aby >się za paliwo zwróciło, itd..


Więcej nie muszę dodawać, mógłbym to tylko ubrać ładniej w słowa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Mlodyobiat: Chciałbyś jeździć c2, Horda lub yarisem? Jak jesteś karlem to możesz jeździć. Gdy ma ktoś więcej niż 180cm wzrostu to raczej ciężko będzie się zapakować do takiego auta. Choć w yarisie 2022 miejsca jest dla takich osób z tylu. Bo z przodu ciężko.
  • Odpowiedz
@Mlodyobiat: Czy ja wiem, u mnie pod biurem same duże auta, co prawda większość to suvy razem z moim ale yariski to nikt nie ma xD szef jeździ kilkuletnim kombiakiem chociaż jedyne co wozi to dokumenty do urzędu xD
  • Odpowiedz
Panowie, ja nigdy fizycznie nie pracowałem. Chcecie mi powiedzieć, ze jak się pracuje w kołchozie to narzędzia potrzebne do pracy wozi się w prywatnym aucie ? Nie ma tego na stanie w robocie ?
  • Odpowiedz
Panowie, ja nigdy fizycznie nie pracowałem. Chcecie mi powiedzieć, ze jak się pracuje w kołchozie to narzędzia potrzebne do pracy wozi się w prywatnym aucie ? Nie ma tego na stanie w robocie ?


@Mlodyobiat: Oni latają na fuchy po robocie
  • Odpowiedz
@Mlodyobiat ogólnie taki fizyczny częściej ma też hobby fizyczne. Jakąś praca przy działce. Duchy typu pomalowanie pokoju, przewóz ciężkich rzeczy. Ja nie jestem fizolem ale przy remoncie mieszkania bardzo doceniłem, że moja stara octavia ma 3m długości i kontowniki mogłem przewieźć sam a nie ogarniać transport.
  • Odpowiedz