Wpis z mikrobloga

na moje oko, to jest pismo starszej osoby.


@Villthuriss: dokładnie tak. Podobne litery pisała moja zmarła babcia :)
To dość staranne pismo, ale widać że pisane z trudem. To znaczy osoba w wieku tak zaawansowanym, że nie ma już pełnej władzy nad rękami. Powiedziałbym, że pisała to osoba grubo po 70.
Zawistna ciotka, babcia? Ktoś z dalekiej rodziny? Może bliska sąsiadka?
I piszę tu o kobiecie, bo jakoś nie wyobrażam sobie,
@TheAryX: Nie wiem nad czym się zastanawiasz, a tym bardziej nie rozumiem wykopków którzy są przeciwni poinformowaniu pary młodej. Jeśli ktoś wysyła taką kartkę to znaczy, że jest odklejony. Wolałbym wiedzieć, że potencjalny krejzol/krejzolka może coś kombinować. Nie mówiąc o tym, że mógł to nie być pierwszy raz i ta kartka przyda się w postępowaniu sądowym.


Mirek ma rację, informuj, może to nic nie zmieni, a może uratuje komuś zdrowie/życie. Z
Taki że to prawdopodobnie jakiś ex któregoś z nowożeńców. Mamy dylemat czy im o tym mówić.


@TheAryX: a może to od młodych dla Was za ceny przed organizacją imprezy( ͡° ͜ʖ ͡°)
@saycool dokładnie, należy przekazać im tę kartkę, zrobią co będą uważali. Może faktycznie mają jakiegoś cichego "wielbiciela" i przyda się to jako dowód, albo domyśla się kto to wysłał( nie pamiętam czy na pocztówkach podaje się dane nadawcy). Wykopki którzy piszą że nie informować, wyrzucić widać są dziećmi, którzy nie myślą do przodu.