Wpis z mikrobloga

A ja uważam, że Zych jest szkodliwy w dokładnie takim stopniu jak Napierała mówi. Karmi tymi bredniami nacjoluchów i Januszy (bo kto inny może czytać jego książki), zniechęca do zachodu i wybiela III Rzeszę, a to tylko książki. Dzisiaj, obecnie głosi narrację, w której ideologia i bycie moralnym się nie liczy i nie opłaca, tylko należy być cynikiem (wschód) bo tylko takie narody wygrywają. I bardzo dobrze, że z nim jedzie, tylko mógł sobie darować gadanie że jest niszczony przez trolle itd. tylko powinien jechać po nim merytorycznie jak teraz po jego książkach.
#napierala
  • 67
  • Odpowiedz
@Narcyz_: Napierała jedyne co robi to tylko uwiarygadnia medialnie Zycha. (Który oczywiście ma poglądy, jakie ma) Zychowicz - ułożony, sympatyczny. Napierała - świr i odklejeniec. Osoba nie w temacie komu z automatu bardziej uwierzy i zaufa?
  • Odpowiedz
@Narcyz_: A do tej pory większość tekstów to: „Wolski mnie zdradził. Zychowicz jest głupi”. No brawo, pięknie wyjaśniony temat - więcej z tego szkody niż pożytku.
  • Odpowiedz
@Narcyz_: Właśnie i tu napierała ma rację bo takie kanały jak Historia bez cenzury czy historia realna zychowicza są szkodliwe. Tworzą jakąś fikcyjną kreację Polski że my to święci reszta be tylko po to żeby zbierać kasę od tych pseudo patriotów i tak się ten biznes kręci na frajerach.
  • Odpowiedz
@Mjj48003: nie tylko. Wiadomo, że jego wybuchy są bardziej widziane bo są kontrowersyjne, ale już wcześniej tłumaczył dlaczego uważa Zychowicza za szkodliwego. Ja też mam zastrzeżenia do jego zachowań, ale na tagu zauważyłem, że jest mu zarzucane zbyt jechanie po zychowiczu
  • Odpowiedz
@Mjj48003: @Narcyz_: @bkce: @edzio8: @PrawaRenka:
@Kernydz:
Ja się w pełni zgadzam z Twoim wpisem, ale Napierała sam się podkłada i robi takie szopki, że szkoda komentować.
Zychowicz ma też bardzo ważną przewagę w social mediach nad wieloma osobami, posiada swoje Wunderwaffe, po prostu jest przystojny, a to bardzo pomaga w kreacji wizerunku i ogólnie w życiu.
  • Odpowiedz
@Narcyz_: Zychowicza nie trawię i to prawda, że jest szkodliwy. Niestety Piotrek.N jest skrajnie filofrancuski, chociaż w filmiku recenzji o książce "Alianci" był dość wyważony.
  • Odpowiedz