Wpis z mikrobloga

A ja uważam, że Zych jest szkodliwy w dokładnie takim stopniu jak Napierała mówi. Karmi tymi bredniami nacjoluchów i Januszy (bo kto inny może czytać jego książki), zniechęca do zachodu i wybiela III Rzeszę, a to tylko książki. Dzisiaj, obecnie głosi narrację, w której ideologia i bycie moralnym się nie liczy i nie opłaca, tylko należy być cynikiem (wschód) bo tylko takie narody wygrywają. I bardzo dobrze, że z nim jedzie, tylko mógł sobie darować gadanie że jest niszczony przez trolle itd. tylko powinien jechać po nim merytorycznie jak teraz po jego książkach.
#napierala
  • 67
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Kernydz: To ty jesteś durny i wierzysz w brednie Zychowicza o sojuszu z Niemcami w czasie II wojny światowej. Nie rozumiem, dlaczego większość osób mówiących o wejściu Polski w sojusz z III Rzeszą zakłada scenariusz węgierski lub bardzo podobny. Sęk w tym, że Niemcy nie mili nic do Węgrów, a do Polaków bardzo dużo, choćby roszczenia terytorialne. Budowa eksterytorialnej autostrady i linii kolejowej, to byłoby faktycznie wyłączenie skrawka Pomorza z
  • Odpowiedz
@Kernydz: Jesli piszę brednie to podaj gdzie, a nie #!$%@? malapetę. Ty pijesz do UK I Francji w 39 (które uwaga - nam pomogły - tylko sami nie potrafimy się przed sobą przyznać, że Blitzkrieg rozyebau nas 10 razy szybciej niż deklarował nasze możliwości Beck). Ja do twojego ogólnie brzmiącego zdania:

"Jesli uważasz że w polityce zagranicznej trzeba się kierować jakimś abstrakcyjnymi WARTOŚCIAMI a nie zyskiem to szkoda na cb
  • Odpowiedz
@gnomol: i tu caly problem. Zychowicz ma inne zdanie niż polityka historyczna i sobie gdyba, ten wasz doktorek i goście jak wy się musicie zesrać, bo wam burzy obraz XD
  • Odpowiedz
@Kernydz: Ja nie jestem za doktorem, bo jest skrajnie filofrancuski i robi z siebie pajaca. Problem z tym gdybaniem Zychowicza polega na tym, że dużo osób bierze to za fakty.
  • Odpowiedz
@gnomol: no można, nawet sam zychowicz mówił u Jaruzelskiej, że jest za tym żeby dyskutować. Tylko że jak ludzie, a nie od razu pitolenie, że jest szkodliwy albo filmiki jak Napierała.
  • Odpowiedz
@gnomol: XDD i tu jest cały problem zychowicza jak na dłoni. Mówi rzeczy wbrew schematom, które nam wtlaczano od lat i dostajecie zwarcia XD. 1. Miasto #!$%@?. 2. Kilkaset tysięcy ofiar. 3. Kapitulacja podpisana. Gdzie tu jest zwycięstwo?
  • Odpowiedz
@Kernydz: Łapanki, oczekiwanie powstania przez tysiące, to były motywy tych ludzi. Pojawiają się pewne głosy, ale dokumentów nie widziałem, że i tak miasto miało być zamienione w twierdzę, a Warszawiacy odmówili kopania umocnień, za co groziła kara śmierci. Miasto w zasadzie zostało zniszczone całkowicie z rozkazu Hit, który nie miał żadnego sensu strategicznego, ale w przeciwieństwie do przypadku paryskiego, gdzie zignorowano podobny rozkaz wodza Rzeszy. W kwestii Warszawy, Niemcy bardzo
  • Odpowiedz