Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 30
Mirki, kolejny raz pijemy kompot (hattrick). Znowu wykazaliśmy się egoizmem i na ziemski padół sprowadziliśmy kolejnego małego człowieka. Przynajmniej ktoś nam poda szklankę na starość #pdk

No i wujek Daniel da tańsze paliwo na Orlenie ( ͡ ͜ʖ ͡)

#antynatalizm #dzieci #gowniak #chwalesie #czujedobrzeczlowiek

P.S.
Wychowam jak swoje.
Pobierz
źródło: comment_1661184640db7MRkb562bn9YtW9SQeNk.jpg
  • 29
@cibronka: Gdy jakieś ryzykowne przedsięwzięcie dotyczy tylko mnie to potrafię być optymistą. Jednak gdy w wyniku mojej decyzji ktoś może poważnie ucierpieć to wolę rozważyć za i przeciw jako pesymista. Tak więc samemu wypłynął bym na wzburzone morze, ale ze znajomymi i ich dzieckiem na pokładzie nie ryzykował bym silniejszego mazurskiego wiatru. Jest to kwestia odpowiedzialności za cudze życie.
@cibronka: To po co dodajesz tag antynatalizm skoro te zdjęcie i post nie ma nic wspólnego??
Mogłabym wstawić zdjęcie z Majorki z hotelu 5-gwiazdkowego na tag dzieci napisać, że mam to dzięki nieposiadaniu gówniaka... I co? Ma to związek z ogólnym założeniem tagu? Nie.

Co do zdjęcia - tak serio. Jesteś na wykopie i nie wiesz jakie #!$%@? tutaj są? Niektórzy uwielbiają stalować. Więc radziłabym Ci nie wstawiać tutaj zdjęć, swoich,
@Neko-chan51 dzięki za rady :) Antynatalizm wrzuciłem, bo padł kultowy już tekst o szklance wody. Też uważam, że niektórzy nie powinni mieć dzieci, tym bardziej jeśli nie chcą. To ich świadomy (mniej lub bardziej) wybór i nic mi do tego.

Wystalkować mnie to raczej nie problem. Nie zamieszczam treści, które mógłby powodować chęć "dojechania" mnie. Poza tym jestem niezwykle spokojny i niekonfliktowy :)
@sanderus: A co Cię najbardziej w nim bawi? Co jest zabawnego w negatywnej ocenie moralnej prokreacji? Co jest zabawnego w posiadaniu czystego sumienia, że nie powołało się człowieka na ten rozpadający się na naszych oczach, zły świat pełen wojen, chorób, przemocy, oszustw, zanieczyszczeń a już niedługo również głodu? Nie musisz odpowiadać, bo ja wiem i rozumiem dlaczego napisałeś, że jest to "śmieszny content".