Wpis z mikrobloga

Nic mnie bardziej nie satysfakcjonuje niż ból dupy p0lskich Grażyn o Lewandowską. Już widzę, jak one z taka kasa na koncie ubierałyby się dalej w pepco i spędzały wakacje we Władysławowie XD siedzi z tym Robercikiem x lat, coś tam robi swojego, a te myślą, ze będzie jak one tyrała na etacie za najniższa XD #gownowpis
Pobierz somskia - Nic mnie bardziej nie satysfakcjonuje niż ból dupy p0lskich Grażyn o Lewand...
źródło: comment_1661180720tWlZAKeeU8wYAVyVYlCe1x.jpg
  • 96
@somskia: mnie tylko bawi to, ze promuje sie na jakas super fitnesiare, a wyglada przecietnie. Moja matka trenujac hobbystycznie wyglada lepiej niz Anka i brzuch tez ma lepszy niz Anka. Ja czasem w glowe zachodze jak mozna tyle sportu uprawiac i wygladac tak przecietnie. Jeszcze jakby na tym nie zarabiala to spoko, ale przeciez to jeden z jej glownych biznesow. W porownaniu do Chodakowskiej to na prawde niebo a ziemia. Plus
@girabaldi
Jeśli chodzi o autografy, może wtedy było inaczej, ale widziałem jak dzieci "proszą o autografy" podczas przygotowań w czasie euro na filmikach :

"Robert tutaj", "Robert daj autograf", mało któremu przeszło przez gębę : "proszę" albo "panie Robercie"
@somskia: Właściwie to nie masz racji. Pieniądze, które zarabia Robert inwestuje Ania. Nieruchomości, restauracja, udziały w różnych firmach, własny izotonik i pewnie jeszcze jakieś inne rzeczy większość ogarnia Ania. Więc nie siedzi i się obija, a ciężko pracuje.
@syjusz: tak jak mówię, musi to być męczące więc poniekąd rozumiem. Aczkolwiek, scena która mi się wryła w pamięć wyglądała zupełnie inaczej, bo dzieciak (nie wiem ile lat, mały) z kartką i długopisem podszedł do namiotu w którym przebywał sir Robert Lewandowski i poprosił ochroniarza "przepraszam czy Pan Robert mógłby mi dać autograf?" (do Roberta trzeba było się przebić przez ochronę), ochroniarz odwrócił pytajaco a Robert tylko pokręcił głową przecząco.

Jeszcze
@somskia to nie chodzi o ból dupy

Gdyby nie małżeństwo z Robertem to by c najwyżej tipsy kleiła

A ona jeszcze twierdzi że wszystko zawdzięcza tylko i wyłącznie swojej ciężkiej pracy xD

I znajomościom Roberta I kapitałowi Roberta
I kontraktom reklamowym Roberta
I Robertowi który wspiera żonę

Bez Roberta też tak łatwo osiągnęłaby swój sukces?
No błagam... Tylko ona może być tak naiwna xD
a skąd niby możesz to wiedzieć?


@HansLanda88: Z drugiej reki. Znam osobę, która okazjonalnie pracuje dla nich.

Co do reszty Twojej wypowiedzi to nie śledzę ich i nie mam pojęcia co robią w życiu, jak im idzie i czy robią dobrze czy źle.