Wpis z mikrobloga

Nic mnie bardziej nie satysfakcjonuje niż ból dupy p0lskich Grażyn o Lewandowską. Już widzę, jak one z taka kasa na koncie ubierałyby się dalej w pepco i spędzały wakacje we Władysławowie XD siedzi z tym Robercikiem x lat, coś tam robi swojego, a te myślą, ze będzie jak one tyrała na etacie za najniższa XD #gownowpis
Pobierz somskia - Nic mnie bardziej nie satysfakcjonuje niż ból dupy p0lskich Grażyn o Lewand...
źródło: comment_1661180720tWlZAKeeU8wYAVyVYlCe1x.jpg
  • 96
@somskia: zarobili sami nie okradając innych więc życzę wszystkiego dobrego.
A nie tak jak takie tfu Obajtki Tuski Morawiecki i wieeeele innych co zarabiają na państwowych kontraktach.

Szczerze to czasem naprawdę chciałbym by Korwin zdobył władze i zminimalizował pole do rozkradania pieniędzy w budżecie gdzie my jako obywatele ciężko zapracowujemy.
Serio od sprzątaczki po analityków danych w korpo wszyscy ciężko pracujemy i niewiele z tego mamy
tak jak mówię, musi to być męczące więc poniekąd rozumiem. Aczkolwiek, scena która mi się wryła w pamięć wyglądała zupełnie inaczej, bo dzieciak (nie wiem ile lat, mały) z kartką i długopisem podszedł do namiotu w którym przebywał sir Robert Lewandowski i poprosił ochroniarza "przepraszam czy Pan Robert mógłby mi dać autograf?" (do Roberta trzeba było się przebić przez ochronę), ochroniarz odwrócił pytajaco a Robert tylko pokręcił głową przecząco.

Jeszcze ochroniarz próbował
To ostatnio nawet był post jakiegoś przegrywa, że wystarczy sobie znaleźć piłkarza i w ten sposób wygrać życie, przy czym podał przykład Lewandowskiej, która męża poznała jak grał w III-ligowym klubie i zarabiał pewnie średnią krajową.


@badziebadla: Fakt, poznała Lewego w 2007, kiedy grał za grosze w Zniczu Pruszków.

Ciekawe tylko czy ten przegryw wspomniał o tym, że:
- Znicz grał w II lidze a na dzisiejszej I lidze, będącej zapleczem
@bezbekpol:

I wtedy Anna Stachurska, która uważnie śledziła kariery młodych polskich piłkarskich talentów stwierdziła, że musi znaleźć się na obozie dla studentów AWF, żeby poznać Lewandowskiego, bo za kilka lat będzie zarabiał grube miliony. Wiedziała, że to tytan pracy i że będzie się piął coraz wyżej, a zainwestowanych pieniędzy nie przepuści. I może sobie wtedy założy jakąś firmę za jego pieniądze. Tak było. Nie zmyślam.
@somskia: Akurat ból dupy o Lewandowską to był już od bardzo dawna. Po prostu było jej za dużo, robiła swoje kulki mocy i inne rzeczy za miliony monet, miała aferę odnośnie kostiumu osoby z nadwagą, groziła babce która to wytknęła pozwem, a później przepraszała bo się nie zgrało PR-owo, gdy w całym kraju trwały protesty odnośnie aborcji, ona milczała, a chwilkę później została wybrana kobietą roku.
Pozatym jak ktos ledwo wiąże koniec z końcem to bedzie mial w sobie troche frustracji. Redystrybucja bogactwa na świecie jest spaczona, 1% najbogatszych ma ponad 50% bogactwa.


@Ritowel11: dodajmy, ze ci bogacze najbardziej zatruwają Ziemię, zużywają duzo wiecej energii, zasobów itd. Ale to Ty masz oszczędzać wodę, gaz i segregować plastiki i nie jeździć autem bo tak ekologiczniej. Nie ważne, ze takie gwiazdy po bułki odrzutowcami latają. ( ͡° ͜
@Uberyzator: kobiety sa rozne. Niektore wygladaja przed porodem tak samo jak i po. Z tego co wiem to Lewandowska walczyla o usuniecie tego zdjecia z neta xD wiec swiadczy to o tym, ze sie wstydzi tego, ze po porodzie nie wyglada idealnie. Slaby role model dla mlodych mam. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@little_muffin: Może jej walka o usunięcie tego zdjęcia związana jest z faktem, że ma świadomość, że świat pełny jest osób takich jak ty? ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Nawet na tym strasznym zdjęciu plażowym widać jej mięśnie brzucha. Gdybym był złośliwy zapytałbym ciebie kiedy ostatnio widziałaś jakikolwiek swoj mięsień, ale nie jestem, więc nie zapytam ( ͡° ͜ʖ ͡°)