Wpis z mikrobloga

  • 308
@re_plenish: No, ja wiem. Ale totalnie kisne z tego bolu dupska, jakby komus krzywdę robiła tym, ze nie musi tyrać ponad siły i może żyć sobie na luzie XD
  • Odpowiedz
@somskia: Nic bardziej nie wnerwia p0lki zwyczajnej pospolitej niż inna Polka, która odniosła jakiś sukces. Już kiedyś pisałem, że to jest dosłownie jedyna sytuacja, kiedy p0lka jest w stanie skrytykować drugą kobietę.
  • Odpowiedz
@somskia: mnie tylko bawi to, ze promuje sie na jakas super fitnesiare, a wyglada przecietnie. Moja matka trenujac hobbystycznie wyglada lepiej niz Anka i brzuch tez ma lepszy niz Anka. Ja czasem w glowe zachodze jak mozna tyle sportu uprawiac i wygladac tak przecietnie. Jeszcze jakby na tym nie zarabiala to spoko, ale przeciez to jeden z jej glownych biznesow. W porownaniu do Chodakowskiej to na prawde niebo a ziemia. Plus
  • Odpowiedz
@somskia: Dokładnie :D
Lewandowska robi coś po swojemu, zakłada jakieś marki- źle bo jedzie na rozpoznawalności męża (czemu nigdy nie zaprzeczała)
Siedziałaby w domu i nie robiła nic- też źle, nierób, darmozjad.
  • Odpowiedz
@little_muffin: Tak myślałem, jesteś największym dystrybutorem dietowo-ćwiczeniowego bullshitu na wykopie. Postawiłbym dowolne pieniądze, że żadnego dowodu nie przedstawisz.
  • Odpowiedz
@HeadH: co ma dietowy bullshit jak to nazywasz do mojego komentarza w tym temacie? Chyba musiałabym być nienormalna, żeby wstawiać zdjęcia bliskich na wykop, żeby coś udowodnić jakiemuś smarkowi xD
Nikt ci nie każe wierzyć w to co piszę. Nie ma takiego obowiązku, wiesz?
  • Odpowiedz