Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 245
Mirki, okazało się, że na randce byłem z @rozowyslonikx xD Kilku z was pisało o niej, ja pamiętałem że mamy na wypoku mikrobloggerke i tylko czekać, aż zatoczy cykl ( ͡º ͜ʖ͡º)

Dobra do rzeczy. Dziewczyna jak na moje oko 7/10, żadna tam karyna czy glonojad, ale też nie jakaś seksbomba 8) Powiedziałbym, że szaramyszkadlaanonka+, nie powiem, oko jest na kim zawiesić, a i zauważyłem że kilku kolesi się za nią oglądało.

Mieliśmy iść do włoskiej, spokojnej knajpki, ale ostatecznie stanęło na restauracji gruzińskiej, na którą naciskał słonik xD Okej, stwierdziłem, że zagram w te karty, bynajmniej nie otwarte.

Na miejscu było tak jakoś zwyczajnie, no bo czego potrzebujecie w restauracji oprócz dobrego jedzenia? Dziewczyna, nazwijmy ją Kasia, była zdegustowana wystrojem, chociaż próbowała to ukryć to widziałem, że liczyła na coś bardziej "ekskluzywnego" :/

O jedzeniu będzie krótko, bo to nie o to chodzi w tym wpisie. Ja zamówiłem pierożki Chinkali z cielęciną i bulionem a "Kasia" wzięła na bogato: Chaczapuri Adżarskie z jajkiem i serem. Po tym domówiła Kurczaka Batumi (z serem, papryką i cebulą). No nie powiem, zdziwiłem się że szczupła laska tyle zje. Musi dbać o siebie to fakt. Ja poprzestałem na Kweli - smażonym serze.

Po jedzeniu zamówiliśmy po lampce wina Rkatsiteli. I to w zasadzie tyle z jedzenia/picia. Chwilę posiedzieliśmy, pogadaliśmy o duperelach bo ewidentnie dziewczyna nie miała ochoty zagłębiać się w detale. Tak jak myślałem, coś było na rzeczy z tym darmowym jedzeniem ( ͡º ͜ʖ͡º)

Jakie było jej zdziwienie, kiedy poprosiłem kelnera o osobne rachunki xD Oczy jak 5zł, po czym zmieniły się z pięciozłotowego mordu, w oczy kota ze shreka (ʘʘ) No cóż, nie na to liczyła ale od słowa do słowa wyjaśniłem że: nie jestem bankomatem, nie zależy mi na seksie, raczej na miłym spędzeniu czasu i ciekawej rozmowie.

Źle nie było, z tego co mówiła to aktualnie prowadzi swoją firmę..bardziej jako jednoosobową działalność. Wywnioskowałem że robi paznokcie ( ͡ ͜ʖ ͡) Okej, ważne że pracuje. Na moją odpowoedź że jestem specjalistą od cyberbezpieczeństwa zapytała "informatyk?" No co miałem jek powiedzieć? Odpowiedziałem twierdząco, chociaż i zarobki i specyfika pracy to nie typowy zgarbiony nerd w musztardówach. Dla niej raczej to to samo.

Na pożegnanie poprosiła czy mogę jej zamówić taksówkę (bo nie spodziewała się że będzie płacić) na co zaproponowałem pożyczkę 70zł, pewnie zaraz usunie parę i tyle ją widziałem..i moją kasę. ALE nie ma tego złego, bo:
- poznałem mirabelkę z wykopu
- wiem jak ma na imię (chyba, że to ściema)
- mam potwierdzenie, że to co robi to nie fake xD

#tinder #rozowepaski #rozowyslonikxrandkuje #logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow #pdk #randkujzwykopem #jedzzwykopem #jedzenie
Pobierz kurlapejter - Mirki, okazało się, że na randce byłem z @rozowyslonikx xD Kilku z was ...
źródło: comment_1661028034lav3TpRi3UwcSPpHOsgXoI.jpg
  • 55