Wpis z mikrobloga

@suweren_sudoku illegal immigrants xD
By wejść do sejmu trzeba podać swoje dane itd. nikt nielegalny tam by nie wszedł więc fake jak hui. Wszystkie pobyty zalegalizowane.
Nielegalna to jest głupota autora xD
  • Odpowiedz
@markhausen: @ignore48
Sam nie znam szczegółów co do legalności tego wszystkiego. Ale dla mnie to jest nieistotne.
Jak komuś, kto nielegalnie chciał przekroczyć granicę i sam przyznaje, że doświadczył 3 pushbacków to dla mnie nieistotne, czy taka osoba ostatecznie uzyskała pozwolenia na pobyt i odpowiednie dokumenty. Dla mnie taka osoba nie ma tu miejsca.
Tutaj tweet tej osoby razem z komentarzem osoby która ma jakiekolwiek pojęcie też o sytuacji
  • Odpowiedz
@suweren_sudoku: w przeciwienstwie do ciebie to holownia ma 2 organizacje charytatywne i regularnie jeździł na akcje do Afryki. A ty co? Raz w miesiącu widzisz murzyna i mówisz "o murzyn"?
  • Odpowiedz
Nie znam jednej osoby- tubylca z zachodu, który nie powie ze kontrolowane wpuszczanie tych #!$%@? zulusów nie #!$%@?ło im państwa. Kretynom lewackim jednak mozna sprzedac wszystko- nawet tak oczywiste red flagi.
  • Odpowiedz
By wejść do sejmu trzeba podać swoje dane itd. nikt nielegalny tam by nie wszedł więc fake jak hui. Wszystkie pobyty zalegalizowane.

Nielegalna to jest głupota autora


@markhausen: Czyli każdy z tych imigrantów miał wizę (pomyślnie przeszedł procedurę wizową) albo przyznano mu statut uchodźcy zgodnie z obowiązującym prawem, tak?

Poważnie pytam, bo nie wiem co to za ludzie, ale skoro wiesz że są tam leganie i to "legalni imigranci" to
  • Odpowiedz
Sam nie znam szczegółów co do legalności tego wszystkiego.


@suweren_sudoku: w momencie przetwarzania ich wniosku o azyl, pobyt itp. stają się tymczasowo legalnymi migrantami. A że dostali się nielegalnie, to oj tam oj tam. Stąd wielu obrońców biznesu turystycznego kacapów i kartoflanego führera tak z pianą na usteczkach pomija wszelkie inne kwestie i tylko przyczepia się do tej kwestii nazewnictwa. ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
  • 5
@suweren_sudoku takie coś znalazłem:

RadioGenoa to kanał na Twitterze i Telegramie. Regularnie publikuje treści mające budzić nienawiść do uchodźców i imigrantów. Często są to sceny pełne przemocy, ale nie wiadomo, skąd pochodzą i co właściwie dzieje się na filmach. Kanał ma także prorosyjskie sympatie. Publikuje np. obrazki młodych kobiet bawiących się nad basenem wśród palm z podpisem „Ukraina, Odessa – dziś. Proszę wyślijcie więcej pieniędzy!” (Ukrainie). Mają one pokazać skorumpowanych i
  • Odpowiedz