Wpis z mikrobloga

Afera z @wolfkida pokazała mi tylko jedno. Różowa może łamać prawo i nie płacić za usługę, oskarżać niewinnych ludzi o gwałt I NIE PONIESIE ZA TO ŻADNYCH KONSEKWENCJI. Różowa może stworzyć historię z gwałtem, a społeczeństwo i tak stanie po jej stronie tylko dlatego, że ma dziurę między nogami xDDDDDD

To już jest jawne #pieklomezczyzn

#afera #zlodzieje #przegryw
tbhilt - Afera z @wolfkida pokazała mi tylko jedno. Różowa może łamać prawo i nie pła...

źródło: comment_1661023735jsh6ZyzlpeLalVXCaUbeLb.jpg

Pobierz
  • 83
@tbhilt: zawsze jest tak samo, pelikany łykają każdą srakę jaką wypompuje z siebie byle random z neta, a potem płacz że oszukali. Jak aferę rozkręca różowa to tym gorzej bo dochodzi jeszcze spermiarski lincz na (w tym wypadku) bogu ducha winnym tatuażyście. Takich przypadków gdzie wykopki ślepo wierzyły w jakieś historie bo zebrały dużo plusów było pełno (jak powszechnie wiadomo im więcej plusów tym prawdziwsza prawda). Była afera z gościem (którego
@Krasparov: Z tym wykopkiem bordo to się śmiałem, że wykopki spermili do faceta xD Ogólnie to mam wrażenie, że jak ktoś zrobi ładną otoczkę to nagle wszyscy łapią jak pelikany... Zero myślenia, przyjmowanie wszystko bo ktoś tak napisał,
@Matti28: No tam była masa wykopków, którzy wierzyli, a ja takie "ej, czy aktualnie tatuażysta został zaszczuty bez wyroku TYLKO DLATEGO, że różowa napisała na portalu, że została zgwałcona"? XD Ja do
@tbhilt: Najbardziej mnie #!$%@?ły juleczki na twitterku pod wpisem anny szlęzak, które oczywiście mają w dupie elementarną podstawę wszelkiego cywilizowanego ustawodawstwa jak domniemanie niewinności. Ich koronna argumentacja "ciekawe dlaczego miałaby kłamać" XD Nie mówiąc o uber julce z chin skaczącej na małych azjatyckich #!$%@? weronice truszczyńskiej która też srała swoje mądrości, że facet jest winny z automatu, łącznie z tymi którzy go bronią - czytaj, wskazują na potrzebę jakiś dowodów.