Wpis z mikrobloga

Przed wyborami zostało jedno pytanie do rozstrzygnięcia. Kto jako następny wrzuci na rynek dopłaty do mieszkań: KO czy PiS? Bo wiemy, że będą, do ustalenia zostaje tylko kto je wprowadzi. Biorę po pińćset złotych od każdej drużyny i słucham Państwa. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#nieruchomosci #mieszkanie #kredythipoteczny #ekonomia #gospodarka #heheszki
Pobierz pastaowujkufoliarzu - Przed wyborami zostało jedno pytanie do rozstrzygnięcia. Kto ja...
źródło: comment_1660986239A0pQX0yZpacnZ4LJjufQJI.jpg
  • 13
@golomb13:

Panie foliarzu mysle ze najlepsze rozwiazanie poki co to zwolnienie z PIT, to by byla petarda.


Jest jedna partia, która ma w postulacie zwolnienie z PIT, w związku z celami mieszkaniowymi ( ͡° ͜ʖ ͡°) Proszę sobie poguglować:

Wprowadzimy mieszkaniowe konta oszczędnościowe, które będą zwolnione z jakiegokolwiek opodatkowania, a środki na nie wpłacane będą mogły być odpisane od podstawy opodatkowania podatkiem PIT.
@Dusk_Forest77: proruski szuryzm i zamordyzm to akurat dobre określenia na twoją familię, a nie przypominam sobie, żeby Konfederacja przyjmowała umysłowy margines w swoje szeregi ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Z wielkich przywódców tylko jego ekscelencja Włodzimierz Putin broni wartości europejskich


Wiesz ułomku, że ten cytat odnosił się do kwestii podejścia do dawania klapsów wychowawczych dzieciom? Nie no, o co ja jaskiniowca podejrzewam. Przecież nie o weryfikowanie informacji xD
@shoananas: Oho konfiarz się striggerował :)

Wiesz ułomku, że ten cytat odnosił się do kwestii podejścia do dawania klapsów wychowawczych dzieciom? Nie no, o co ja jaskiniowca podejrzewam. Przecież nie o weryfikowanie informacji xD

Już się tak nie denerwuj, lepiej napisz coś więcej o tych słowach Korwina wychwalających Putina, jak to się #!$%@? ma do dawania klapsów dzieciom xd Ty swoją drogą chyba za dużo tych klapsów musiałaś dostać ;)
Pobierz Dusk_Forest77 - @shoananas: Oho konfiarz się striggerował :)
 Wiesz ułomku, że ten cy...
źródło: comment_1660998006w7CFHmXe29W1YWxngydm9u.jpg
@Dusk_Forest77:

Oho konfiarz się striggerował :)


Ja tam jestem spokojny,.a opcja polityczna w ogóle nie ma znaczenia. Tylko prymitywy rzucają oszczerstwami jak z rękawa, a przestrzeń publiczna, to nie jest miejsce dla prymitywów, dlatego zostałeś ukrócony.

To wywiad na trzy lata przed wjechaniem armii rosyjskiej pod Kijów:

Jestem opcją prorosyjska w tej sytuacji. Jeżeli Rosja jutro połknęłaby Białoruś i Ukrainę, to natychmiast staję się opcją antyrosyjską, bo państwa nie mają przyjaźni
@Dusk_Forest77:

czyli jednak onuca pro sowieta. Sam mie od rusków wyzywa a napieprza ruską propagandą.


oniejestuposledzony.meme

Ta propaganda jest teraz z nami w pokoju?

Co oni mają do zaoferowania poza wschodnim zamordyzmem, mordowaniem ludzi i brakiem poszanowania praw człowieka?


Zapytaj Niemców i Francuzów infantylny pokemonie xD

Bez odbioru


Po twojemu to będzie: w #!$%@? nazad