Wpis z mikrobloga

Przypominam, że to już minęło
już tego nie doświadczysz
Nigdy nie było ci danę poczuć tej spontanicznej bliskości
Gdy inni bawili się, poznawali, zaliczali socjalskilla ty musiałeś z---------ć w polu a na jakiekolwiek próby wyjścia kończyły się histerią matki ,,gdzie ty chcesz iść do tych złych ludzi, w domu siedź"
I tak ten ,,Grzeczny chłopiec" stał się wyalienowanym zgorzkniały podludziem

#p0lka #blackpill #zwiazki #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #redpill
harold97 - Przypominam, że to już minęło
już tego nie doświadczysz 
Nigdy nie było ...

źródło: comment_1660889749rDgr3wbx8HzmNvW0enY9pS.jpg

Pobierz
  • 145
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@TrzyZnaki: Niestety, ale na wykopie robi się jakieś wyparcie, że jakakolwiek krytyka terapii/psychiatrii kończy się wyzywaniem takiej osoby przez zwolenników tych metod. Sam wielokrotnie byłem jechany na tym portalu "bo moja wina, ujowego terapeutę brałem, kłamię, za mało chodziłem, zły nurt" itp. Jak natomiast takie osoby pytam co w takim razie polecają za terapię to nagle cisza. Raz nawet terapeutka sama mi powiedziała, że terapia nie jest w stanie mi
  • Odpowiedz
@TrzyZnaki:

Bez badań nie jestem nawet w stanie stwierdzić co jest udowodnione. Niepokoi mnie ten brak konkretów dlatego, że moja sytuacja nie pokrywa się z tymi najczęściej występującymi, nawet w gronie ludzi z fobią społeczną. Statystycznie nie ma takiej osoby jak ja (z jednej strony to dobrze dla innych).


A co ci jest? Bo brzmisz trochę jak ja xd.
  • Odpowiedz
@Kamilo67: Nie wiem jak w jego przypadku, ale wiele osób po prostu nie jest w stanie przełknąć tego faktu, że świat wcale nie jest taki dobry i sprawiedliwy jak sobie to wyobrażają (albo może próbują wyobrazić) więc to nie jest tak, że każdy problem można rozwiązać bo "wystarczy chcieć" itp. My im psujemy tą wizję świata więc nas atakują.
  • Odpowiedz
@TrzyZnaki: Hah, też dużo rzeczy oglądam na yt, bo przez lęki społeczne w dzieciństwie w ogóle nie zostałem nauczony takich podstaw xD. Choć ja już do takich sklepów chodzę bez problemu, choć zajęło to w uj długo zanim się na to wziąłem. Choć ja potrafię też zachować się "luźniej" bez tej sztuczności. Nadal jednak takie nawiązywanie znajomości to dla mnie czysta abstrakcja i tego nie potrafię za nic, a próbowałem
  • Odpowiedz
@Kamilo67: Ja w sumie to nie rozumiem czym te znajomości są, było dla mnie wręcz zaskoczeniem, że osoby z klasy spotykają się poza szkołą.. Tak jakbym w ogóle nie miał tej części mózgu odpowiedzialnej za kontakty społeczne...

Dla mnie jedynym celem jest uzyskanie minimalnej wiedzy (społeczno-życiowej) która pozwoliłaby mi iść gdzieś do pracy. Ewentualnie jeszcze kurs na prawo jazdy. Ponieważ u ciebie z tym lepiej, może kiedyś mi coś podpowiesz
  • Odpowiedz