Wpis z mikrobloga

tag mojej ślepej kici - #kotkawandzia

W dalszym ciągu rośnie, tak jak podejrzewałam, do maluchów raczej należeć nie będzie, przez moment wydawało mi się ze może być jakaś mieszanka, została znaleziona gdzies pomiędzy samochodami, już z bardzo rozwiniętą infekcją oczu od kociego kataru w wieku 2 miesięcy - nie wiadomo co robiła wcześniej i gdzie, czy był jakis miot i mama kotow, czy to podrzutek, a raczej wyrzutek ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Przez te pół roku z nami strasznie się do nas przyzwyczaiła, do domu, MA PRZYNAJMNIEJ PIĘĆ-SZEŚĆ SWOICH STAŁYCH MIEJSC <3, do reszty kotów, jest słodkim małym promyczkiem, nie sadzilam ze niepełnosprawny kot może tak cieszyć się życiem, uwielbiać słuchać ptaków, samochodów, przechodniów na ulicy, ciagle domagać się od ludzi i kotów czułości i ciagle ja wszystkim ofiarowywać, jak wpada przypadkiem na zabawkę która kopnęła gdzies w kąt kilka dni wcześniej, jest przeszczęśliwa jak świnka w deszcz i nie puszcza jej potem długo, niesie do łóżka i sprawdza łapką gdzie jest i czy na pewno ( ʖ̯)
I mimo, ze nie widzi, wydaje mi się ze ma świadomość tego jakim jest pięknym kotem, bo kiedy przychodzi i próbuje ugrać coś do żarcia albo dodatkowe przytulanie, to kładzie się gdzies nieopodal i zachowuje się jakby pozowała, kręci się, turla, mruga miejscami po oczach i wydaje dźwięki, kokietka () jestem w niej strasznie zakochana i bardzo dumna z niej, ze tak sobie radzi, bo szczerze mówiąc wyobrażałam to sobie zupełnie inaczej, ale ona codziennie mnie zaskakuje tym jaka jest pogodna i tym ze zdaje się w ogóle nie przejmować tym ze nie ma oczek. :(((


#pokazkota #kot #koty #zwierzaczki #zwierzeta #chwalesie
Pobierz czaszkopranie - tag mojej ślepej kici - #kotkawandzia
 
W dalszym ciągu rośnie, tak...
źródło: comment_1660845396iNyCBSAcV2O9gmGW0U6cUo.jpg
  • 20
@czaszkopranie: Kitki maja mega słuch,wibrysy,paputkami doskonale tez wyczuwają otoczenie wiec brak oczek to nie problem jak widać () gorzej,ze są gnoje co skazują takie kotki na uśpienie „bo sobie nie poradzi” ( ͠° °) mówię o domowym kitku,bo na dziczy rzeczywiście może być ciężko ( ͡° ʖ̯ ͡°) ale to nie usprawiedliwia eutanazji zdrowego kota
@analogiczna: czasem kupujemy im myszki z kocimietka, oprócz tego jakies piłki z dzwonkiem walają się tu ciagle bo kochają je wszystkie jednakowo i bawią się wspólnie
Maja z siatę różnych #!$%@? a i tak będą się bawić nakrętka od wody mineralnej XD
Wandzia kocha wszystko co jest na wędce
No i kradnie skarpetki bo chyba myli je z zabawkami, ale nie wyprowadzamy jej z błędu bo to śmieszne jak sobie biega
@czaszkopranie: o jezuniuniuniu!
czemu ja dopiero widzę Panią Kicię??(moja tez ma na imię Kicia, to chyba jakies popularne imię).
prosze co chwilkę ja głaskac i miziac ode mnie, moich kotełów, i pieseła.
prześliczności.( ͡° ͜ʖ ͡°)
a wy fajne ludzie jesteście. :)