Wpis z mikrobloga

utopia samochodziarzy z wypoku... kazdy ma kilka miejsc parkingowych, kazdy moze sobie dojezdzac do pracy, kazdy moze dowozic w koncu swoje dziecko do przedszkola, szkoly, a nawet zawozic na studia, do sklepu jest tak daleko, ze kazdy musi posiadac samochod xD


@sylwek2k:
I wszyscy wyjeżdżają z osiedla tą samą wąziuteńką dróżką.
  • Odpowiedz
@nad__czlowiek: A nie wpadłeś na to, że pole należy do kogoś innego niż teren z drzewami? W sumie temat mnie zainteresował, poszukałem i dotarłem do informacji, że teren osiedla był kiedyś magazynem prochu. Prawdopodobnie był oznaczony jako teren przemysłowy, lub nieużytek, taką działkę łatwiej przerobić na budowlankę, niż otaczające go pola, co wymagałoby procedury odrolnienia.


@ketrab86: no właśnie o to chodzi - kasa, kasa, kasa. Zrobić tam gdzie
  • Odpowiedz
@brass: miasto im ładniutka drogę zrobilo także nie do końca taka wąska, asfalt i latarnie ale nie wiem jak załatwili te ostatnie 200 metrów bo to miał developer zrobić. Wiem tyle że z atrakcji to po drodze budują przytulek dla bezdomnych także będa meli wesoło :D
  • Odpowiedz
@Lolenson1888: mój post zapewne się nie przebije dalej ale napiszę - mój kolega był w weekend w Licheniu. Jakież było jego zdziwienie jak wokół tysięcy modlących się, przechadzali się cyganie i darli ryja bo sprzedawali wiertarki z Chin za 100 zł :)
  • Odpowiedz