Wpis z mikrobloga

Piękne połączenie wad domów jednorodzinnych z wadami miejskiego bloku i wsi.

Kiedy myślisz, że nie można zejść niżej niż szeregowce to developer mówi "potrzymać mi piwo" ;)
  • Odpowiedz
@Lolenson1888: Nie może. Na 90% palenie pieniędzmi w piecu przekraczy normy spalin. Chyba, że to instalacja jak w spalrni by byla.
Ja wiem, że w PL panuje pogląd, że bycie biednym daje prawo trucia sąsiadów, ale bycie bogatym też daje moralne prawo do tego?
  • Odpowiedz
Osada w Biskupinie wiąże się z kręgiem kulturowym kultury łużyckiej, trwającym od środkowej epoki brązu, od ok. XIV w. p.n.e., po wczesną epokę żelaza, czyli do ok. V w. p.n.e. Gród założono na podmokłej wyspie na jeziorze Biskupińskim, o kształcie zbliżonym do owalu i powierzchni ok. 2 ha. Na terenie osady znajdowało się ponad 100 domostw, usytuowanych rzędowo wzdłuż 11 ulic, o szerokości ok. 2,5 m każda. Osada otoczona była skrzynkowym wałem
  • Odpowiedz
@Katedra_z_chlebkiem: tam przed wojną Niemcy mieli skład amunicji, potem była tzw. Lisiarnia, zarośnięty samosiejami nieużytek. To nie tak ze wybudowali na polu taki placek :) jakieś 200 metrów dalej masz szpital latawiec, jakby dać kadr od drugiej strony to już nie wygląda tak efektownie
  • Odpowiedz