Wpis z mikrobloga

Miejcie oczy wokół głowy i traktujecie każde auto jakby chciało Wam wyjechać mirasy...
Moj szwagier jechał dzisiaj z domu do pracy i na wiosce z podporządkowanej wyjechała mu kobieta autem, z prawej strony wyjeżdżała i chciała jechać w lewo.
Wbił się w jej bok..:(
7 żeber połamanych, obojczyk złamany w 4 miejscach, odbite jedno płuco, leży pod tlenem.

Całe szczęście że żyje i będzie chodzić!
Ponoć jechał 40-50km/h dużo zakrętów na wiosce i progi zwalniające.
Niestety przez to że wyleciał z zakrętu i był motocyklem, kobieta jakoś nie zauważyła, wyjeżdżała powoli, albo wyjeżdżając i będąc już na jego pasie dostrzegła go i spanikowala hamując autem. Tego jeszcze nie wiemy.
W każdym razie też zapłakana i szkoda mi jej, wywieźli go na noszach, pod tlenem bo nie mógł oddychać...

29 mieliśmy jechać w tripa do #sanok z #wroclaw
Ehh jak to się wszystko zmienia.
Raz jeszcze uważajcie na siebie!

#motocykle #wypadek
Szawagier - Miejcie oczy wokół głowy i traktujecie każde auto jakby chciało Wam wyjec...

źródło: comment_1660776439VImzmqVJOgXbXFJTlxJLSx.jpg

Pobierz
  • 22
@Wychwalany: ehh ludzie.. co jest z wami???
Za chwilę wyjdzie że to jego wina że śmiał w ogóle tamtędy jechać, powinien prowadzić ten motocykl!

Przecież napisałem że jechał 40-50km/h czyli tyle, ile ustawodawca dozwolil.
To że miał wypadek było spowodowane wyłącznie tym, że ktoś nie zachowując szczególnej ostrożności wymusił pierwszeństwo.
Czemu doszukujesz się jakichs innych powodów?
7 żeber połamanych, obojczyk złamany w 4 miejscach


@Szawagier: Żebra się zrosną, obojczyk też co najwyżej go podrutują. Ważne że kręgosłup i głowa cała, wszystkie kończyny na miejscu. Także nie jest źle.
Ja, że jeżdżę głównie dom praca dom zacząłem już robić w głowie mapę potencjalnie niebezpiecznych miejsc, gdzie przez ostatnie 6 lat widziałem jakieś krzywe akcje po stronie samochodziarzy. O zgrozo miejsca pozostają niezmienne już tyle lat.
@Szawagier: przewalone... tak mała prędkość a jakie obrażenia
to właśnie powstrzymuje od jazdy na moto
we współczesnym samochodzie pewnie zupełnie nic by się nie stało

co znaczy "wyleciał z zakrętu" - w sensie wpadł na nie swój pas?
jeśli tak to możliwe, że jedna było za szybko