Wpis z mikrobloga

Ostatnio w nocy przypomniała mi się sytuacja z podstawówki..
Na lekcji informatyki pani kazała mi wpisać swoje imię i nazwisko do wyszukiwarki Google w cudzysłowiu i wyskoczył jakiś blog.
Odpowiedziałem zapytany że ja swojego nie mam później z ciekawości wszedłem na ten blog i okazało się że prowadzi go dziewczyna z mojej klasy.
Były tam litery alfabetu a-z i do każdej przypisana jakaś istotna dla autorki rzecz np. a jak arbuz-uwielbiam przy literce z moim imieniem byłem zapisany ja z imienia i nazwiska z podpisem - nienawidzę go
Sęk w tym że ja z tą dziewczyną nie miałem absolutnie żadnych relacji, ani razu nie gadaliśmy, zupełnie nic, jedynie byliśmy w tej samej klasie.
Nie mam pojęcia za co zostałem przez nią znienawidzony. Mogę tylko domyślać się że chodziło o brzydki wygląd, ale nie dowiem się tego nigdy..
#przegryw #blackpill
  • 26
@Irciu:

Tak, dla 13 latka odrzucenie tylko z powodu wyglądu przez płeć przeciwną jest dużym ciosem, który będzie mu towarzyszył przez większą część jego żywota.


Co? xD Już #!$%@?ąc od tego że 13-latki odrzucają się z powodu wyglądu cały czas i większość ma się dobrze, to czemu zakładasz z taką pewnością że akurat o to chodzi w tym przypadku? Fakt jest taki że randomowa dziewczyna napisała o OPie na prywatnym blogu
@Virsky: no a o co chodziło, skoro się nie odzywał?

Sęk w tym że ja z tą dziewczyną nie miałem absolutnie żadnych relacji, ani razu nie gadaliśmy, zupełnie nic, jedynie byliśmy w tej samej klasie.

Pewnie miał złą bajerkę i nie poszedł na terapię, a w ogóle to ona wyczuła, że za 20 lat napisz coś o niej na portalu o obrażaniu kobiet

2/10 bo odpisałem
@Irciu: poważnie? Mogło pójść o cokolwiek - krzywo się na nią spojrzał, przypadkiem rzucił swój plecak na jej i zniszczył jej kanapkę, nie przepuścił jej w drzwiach, powiedział coś niemiłego do kogoś kogo lubiła, czy nawet jak ktoś wyżej napisał mógł się jej podobać. 13-latka jest w stanie stwierdzić że kogoś nienawidzi o byle pierdołę, ty naprawdę jesteś tak zafiksowany na punkcie blackpillu że już nie widzisz innych opcji niż wygląd?
@Virsky: No mogło pójść o cokolwiek, np podczas projektu klaudiusz mogło pójść o gwałt w papierach ale jednak nie poszło.

3/10 bo odpisałem znowu