Wpis z mikrobloga

Ostatnio w nocy przypomniała mi się sytuacja z podstawówki..
Na lekcji informatyki pani kazała mi wpisać swoje imię i nazwisko do wyszukiwarki Google w cudzysłowiu i wyskoczył jakiś blog.
Odpowiedziałem zapytany że ja swojego nie mam później z ciekawości wszedłem na ten blog i okazało się że prowadzi go dziewczyna z mojej klasy.
Były tam litery alfabetu a-z i do każdej przypisana jakaś istotna dla autorki rzecz np. a jak arbuz-uwielbiam przy literce z moim imieniem byłem zapisany ja z imienia i nazwiska z podpisem - nienawidzę go
Sęk w tym że ja z tą dziewczyną nie miałem absolutnie żadnych relacji, ani razu nie gadaliśmy, zupełnie nic, jedynie byliśmy w tej samej klasie.
Nie mam pojęcia za co zostałem przez nią znienawidzony. Mogę tylko domyślać się że chodziło o brzydki wygląd, ale nie dowiem się tego nigdy..
#przegryw #blackpill
  • 26
@anonanonimowy321: #!$%@? aż mi przypomniałeś jak mnie jedna w podbazie oskarżyła o #!$%@? jej specjalnie drzwiami. Ja zdziwiony o co chodzi bo nigdy z nią nie gadałem i nawet nie kojarzyłem za bardzo jaki ma głos XD i p0lka nauczycielka zrobiła inbo/pogadankę ze mną przed całą klasa, nazwała damskim bokserem i kazała przeprosić. Ehh szkoda, że wtedy umysł dzieciaka i nic z tym nie zrobiłem.