Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Pytanie do różowych (albo niebieskich jak mają pomysły) - w jaki sposób mężczyźni mogą stać się ogólnie atrakcyjniejsi?

U kobiet to banalnie proste. Biorąc pod uwagę że próg akceptacji wyglądu jest wysoki (akceptują niemal wszystko byle żywe) to jednak sporo pkt dodaje: makijaż, włosy, jakiś seksowny strój, pokazanie kawałka ciała, kolorowe włoski, posiadanie zainteresowań, brak kija w dupie, szczupła sylwetka. Generalnie rzeczy, które można uzyskać małym nakładem czasu lub tanim kosztem. Z kobiety 2/10 spokojnie można zrobić 6/10. Jeżeli chodzi na siłownie, trzyma dietę, ubiera się kobieco, ma gładką twarz i jeszcze dobrze zarabia to dla wielu to już poziom nieosiągalny i spokojnie dają 8-9/10.

Jak w przypadku mężczyzn 5/10? Zaczynając od podstaw podstaw, moje pomysły to: regularna higiena, fryzjer/barber, wymiana garderoby, może jakieś #perfumy, #silownia, nie wiem? posiadanie jakiś zainteresowań żeby nie być nudnym i mieć o czym gadać? proste zęby? Kosmetyki do twarzy? Zarost? Zegarek? Nie mam pomysłu..

#modameska #wychodzimyzprzegrywu #przegryw #blackpill #kosmetyki #zdrowie #uroda #rozowepaski #tinder #buty #streetwear #fryzjer #wlosy #rozwojosobisty

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #62fcb848bdf61f8c98ed9dd7
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Wesprzyj projekt
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Pytanie do różowych (albo niebieski...

źródło: comment_1660731467UnC5wP61avtwrYQnr0j6iW.jpg

Pobierz
  • 53
  • Odpowiedz
@nad__czlowiek: byłem zadowolony ze swojego życia i swego czasu miałem #!$%@? (bo przecież mam czas, realizuje się. Laski się mną przynajmniej zainteresują nie? No właśnie nie) bo kobiety NIGDY nie były mną zainteresowane...


Mną zawsze były zainteresowane dziesiątki lasek, same podbijały. Mam 188cm i twarz podobno 7/10. Wiesz jaki był rezultat? Te same laski uciekały po 5 minutach. Brzydsi, niźsi kumple wchodzili w związki, a ja mimo bycia "lepszym" z wyglądu
  • Odpowiedz
@nad__czlowiek: Oczywiście, że tak. Masz całkowitą rację. Ogólnie to taka moja mała prywatna obserwacja zazwyczaj ci wszyscy redpillowcy robią rzeczy które podobają się co najwyżej innym mężczyznom twierdząc iż zaimponują w ten sposób kobietom taki paradoks. Prawda jest taka, że bycie osobą atrakcyjną oczywiście bardzo wiele ułatwia niezależnie od płci, ale ładny zarost, tatuaże i siłownia nie zrobią z ciebie mężczyzny w absolutnie żaden sposób. Oczywiście bycie osobą atrakcyjną może bardzo
  • Odpowiedz
@Cztero0404: właśnie dlatego pille są szkodliwe, bo ludzie nie mają w ogóle kontaktu z kobietami, a potem wierzą w wypociny jakiegoś kołcza i traktują to jako prawdę absolutną.

Mało tego - powstaje efekt zamkniętego koła, bo taki gość:

1. będzie miał przekonanie "loszki to c00rvy"
2. spotyka wiele lasek - normalne odrzuca, bo nie pasują do schematu. Akceptuje toksyczne pasujące do bajek redpillowych
3. Zauważa toksyczność wybranych przez siebie lasek -
  • Odpowiedz
1a6e1 9r33n: @Baguette_416 : puknij się w ten pusty blackpillowy łeb. Nie. @nad__czlowiek ma tu rację i to NIE JEST jakiś tam redpill,on ci wali coś co chyba jest prawdą (nie sprawdziłem ale się z tym co teraz napisał zgadzam tkwiąc jeszcze w przegrywie) prosto w pysk.

Rozwijać się trzeba dla siebie,zaakceptować trzeba siebie - dopiero wtedy GDY SAMI ZECHCECIE SIEBIE TAKIMI JAKIMI JESTEŚCIE jakaś laska się może,być może na was
  • Odpowiedz
1a6e1 9r33n: >Wydaje mi sie, ze to bardzo prymitywna obrona ego przed przyswojeniem blackpillu

@GwiezdnaSurykatka :

A daj spokój z tym waszym gejowsko-transowskim "blackpillem". #blackpill to gówno stworzone przez tych którzy z użalania się nad sobą zrobili sobie ideologię i mechanizm obronny pt: nic nie można zrobić,więc najlepiej nic nie robić i wykorzystywane przez szemranych typów którzy wami i waszą #depresja i #przegryw manipulują na waszą szkodę.
Blackpill to równia pochyła
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: zarówno ty jak i @nad__czlowiek nie zrozumieliście o co mi chodziło. Nawet jeśli realizujesz się sam dla siebie i siebie akceptujesz (a tak było w moim przypadku) to nie znaczy, że dziewczyny się tobą interesować. I odpowiadając anonimowemu. Jeśli jesteś w stanie w nieskończoność dusić w sobie brak jednej z najbardziej podstawowych potrzeb jaką jest akceptacja i potrzeba posiadania kogoś to szczerze i nie sarkastycznie ci gratuluję. Dla wielu samotność
  • Odpowiedz
LojalnaProgramistka: 1a6e1 9r33n

A ty załóż sobie konto zamiast pisać wysrywy z anonima 35 letni autystyku mieszkającym na wsi ( ͡° ͜ʖ ͡°) aż tak bardzo musisz zgrywać wygrywa na wykopie, zeby usmierzyć ból pzegranego życia? przegryw w wyparciu najgorsze co może istnieć
---

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
  • Odpowiedz