Wpis z mikrobloga

@soshiu: nienawidzę jak ktoś zaczyna rozmowę od tekstów typu "miłego dnia". to takie boomerskie. spodziewam się po takich ludziach, że pewnie piszą jeszcze "pozdrawiam" na koniec wiadomości albo życzą smacznej kawusi nie ironicznie. XD
za pierwszym razem niechętnie dziękuję ale jak ktoś znów tak pisze to od razu ghostuje bo mi się nawet nie chce zaczynać rozmowy. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@soshiu: Internet to słabe miejsce do poznawanie ludzi. Ja bym odradzał.

Z doświadczenia mogę napisać że absolutnie każda kobieta tak odpisuje. Skąd to wynika? Może stąd że mają mnóstwo absztyfikantow:p
W głowie tej kobiety teraz odbywa się proces selekcji kandydatów. Nie chęć poznania kogokolwiek. Przykro mi. Olej ją. Skup się na sobie ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@soshiu: to chyba kazdy mial takie sytuacje. Ja np. mialem tak, ze z dziewczyna z ktora dobrze sie znalem i szlo wszystko w dobrym kierunku zauwazylem, ze tylko ja pierwszy pisze albo ciagne rozmowe zawsze.
Wtedy zrozumialem zeby to #!$%@? i nie byc jakims planem B albo wyjsciem awaryjnym ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Btw pewnie to bait, ale jak piszesz codziennie jakies milego dnia dziewczynie to możesz
@soshiu Bo nie przejmujesz inicjatywy w rozmowie tylko czekasz na odpowiedź aby napisać to co chciałeś od samego początku. Dlatego się napinasz i #!$%@?, że ci ktoś nie odpisuje. Pisz od razu co tam chcesz, nawet się nie witaj, miej #!$%@? i tyle.

Przykładowo widzę, że laska lubi psy to nie pisze jej "Hej lubisz pieski?", bo to bez sensu. Prędzej napisze coś w stylu "O widzę psy lubisz, też mam psa
@soshiu nie podobasz im się. Mnie od bycia ignorowanym przez niemal wszystkie laski do bycia obleganym na portalach randkowych dzielilo sciecie kuca.
Bylem absolutnie zniesmaczony ze tyle osób mnie skreslalo i nie chcialo w ogole dowiedzieć sie nic o mnie z takiego glupiego powodu.
@soshiu: Zapewne bait, ale nudzi mi się, to odpowiem - tą ostatnią, desperacką wiadomością prawdopodobnie już całkowicie się przekreśliłeś w jej oczach. One nienawidzą i boją się frustratów i desperatów. Przykro mi.
Można powiedzieć że jestem w podobnej sytuacji ostatnio i ciężko mi się czasem powstrzymać, żeby nie zesrać się tak jak ty w tej wiadomości xD Ale spróbuję tego nie zrobić, tylko grzecznie dać sobie spokój, bo skoro zainteresowanie jest