Wpis z mikrobloga

@gnt_1: Ile kobiet odpowiedziało Ci w ten sposób?
Chodzi o to żeby zadać pytanie i dać się sobie i jej na ten temat rozpisać, jeśli odpowiada Ci zdawkowo, to dajesz sobie spokój, bo jest to sygnał że albo nie jest Tobą zainteresowana, albo jest płytka jak obecny stan wody w Wiśle, więc to nawet lepiej dla Ciebie, że Ci nie odpisuje, bo możesz założyć, że na spotkaniu byłaby równie mało rozmowna.
@TheGreenBastard:
Powiem to ze swojej perspektywy faceta - mam koleżankę co też mi pisze miłego dnia czy coś w ten deseń. No i ja odpisuje( i zgaduje, że te dziewczyny co odpisują robią to z podobnego powodu) bo nie chce wyjść na chama bez kultury.
nie podobasz im się. Mnie od bycia ignorowanym przez niemal wszystkie laski do bycia obleganym na portalach randkowych dzielilo sciecie kuca.

Bylem absolutnie zniesmaczony ze tyle osób mnie skreslalo i nie chcialo w ogole dowiedzieć sie nic o mnie z takiego glupiego powodu.


@LordNargogh: niby głupi powód, ale jak ja widzę, że ktoś jest "nie w moim stylu" to też se daje spokój. To tak jakby zagadała do Ciebie laska, która