Wpis z mikrobloga

Tacy ludzie jak Anderw Tatę mnie osobiście odpychają i uważam ich za niezwykle toksycznych. Trzeba jednak się zastanowić, skąd popularność takich person. Ciągła narracja o toksycznej męskości, piętnowanie typowo męskich zachowań jako patriarchalnych, potępianie jakiejkolwiek chęci dominacji czy rywalizacji wywołują naturalną kontrreakcje. Czasem udziela się ona w łagodnej formie jak w przypadku Petersona. Jednak z czasem ludzie będą zaczynać szukać coraz bardziej radykalnych form manifestacji swojej frustracji. Spodziewam się zresztą, że w przyszłości będą pojawiać się podobne persony, i to jeszcze bardziej radykalne w swoim sposobie bycia. Może nawet czeka nas nowa społeczna rewolucja podobna do tej z lat 60, ale pod szyldem zupełnie innych wartości.
#revoltagainsthemodernworld #incel #przegryw #przemyslenia #blackpill #redpill
Al-3_x - Tacy ludzie jak Anderw Tatę mnie osobiście odpychają i uważam ich za niezwyk...

źródło: comment_1660723329PlXmgiIJCDbd97O8ZZi34T.jpg

Pobierz
  • 28
@Al-3_x: ze nie ma czegos takiego jak atrakcyjna feministka i ze to sa zwykłe brzydkie baby, którym nie podoba sie jak funkcjonuje swiat. Ze atrakcyjne kobiety kochaja wspolczesny swiat i to jak wyglada, czyli ze wysocy, giga samcy zarywaja do nich i placa za ich zachcianki. A feministka moze pisac ze jej sie nie podoba ze mezczyzni, ze kobiety powinny bla bla. Nikogo to nie obchodzi. A na koniec dodal ze
@Felixu: Co za #!$%@? xD W dzisiejszych czasach, o ile nie mamy do czynienia z babą po 60 czy mieszkającą w jakiś wsi na odludziu to niemal każda kobieta naszego kręgu kulturowego ma poglądy przynajmniej spod znaku feminizmu drugiej fali. Pod ideami feministycznymi podpisują się współcześnie aktorki, modelki czy piosenkarki. Natomiast wojny zawsze były o poszerzanie strefy wpływów. Napoleon, czy Hitler nie podbili pól europy, bo zazdrościli ruskim pięknych księżniczek xD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@Al-3_x:

Proste, mówi to co wiele osób chce usłyszeć, np o tych feministkach, bo każdy poważny facet ma ich już dość i jest w stanie zauważyć, że chcą one supremacji a nie równości.

Mówi rzeczy typu, że jako facet nie musisz być atrakcyjny fizycznie i że kobiety mają na to #!$%@?, nie ma różnicy czy jesteś najbrzydszy na świecie. Mówi, że on przecież nie jest atrakcyjny i co z tego. To
@Al-3_x: Ahhhh.... Andrew Tate gada redpillowskie gówno i ma odpały na rozne tematy, w tym o wodzie gazownanej nawet memy z tego widziałem xD

Jak na typowego Bożka biedaków coperów prowadzi płatny discord o ktorym mówi, ze nauczy Cie zarabiać miliony. Rzekomo wykładowcami są tam "zweryfikowani milionerzy". Oczywiście zweryfikowani przez Andrew, nikt nie wie kim oni są i czy w ogóle istnieją. Ten discord nazywa się Hustlers University

Myślę, że te
@Al-3_x: Żadnej rewolucji nie będzie. Spójrz na przykład na Amerykanów, nieruchomości na zadupiach często po 300k+ w górę, brak normalnych ubezpieczeń zdrowotnych, niskie płace a i tak siedzą cicho. Tym badziej rewolucji kulturowej nie będzie, kobietom ten stan odpowiada jak najbardziej, Oskarkom też, normiki raczej też mocno nie narzekają. Ta najniższa kasta przegrywy to mały procent jest, kazdy na nas leję ciepłym moczem, jakbyśmy tylko próbowali zrobić to szybko nasze Discordy,
Mówi rzeczy typu, że jako facet nie musisz być atrakcyjny fizycznie i że kobiety mają na to #!$%@?, nie ma różnicy czy jesteś najbrzydszy na świecie. Mówi, że on przecież nie jest atrakcyjny i co z tego. To kobiety mają dobrze wyglądać.


@Abu_Hajaar: "I train in my sleep"
@Al-3_x: Tate bardzo często ma dużo racji, ale trzeba mieć otwartą głowę i zrozumieć drugie dno a nie patrzeć tylko powierzchownie. Czesc kursu można znaleźć za darmo w necie, przekazuje przydatne informacje, ale szczerze nie dałbym za to 50$ na miesiąc
@Al-3_x: Tacy ludzie szybko zdobywają popularność w necie, bo to co robią jest promowane przez algorytm zarówno Insta, jak i Tiktoka. Trzeba zaznaczyć, że algorytm jest neutralny - po prostu nauczył się jakie zachowania przyciągają ludzi. W postaci męskiej - sportowa fura plus sześciopak, ewentualnie basen, palmy i sześciopak. W przypadku kobiet - świecenie dupskiem i szczucie cycami.
  • 12
@Al-3_x Przecież gość wbił się do mainstreamu tym, że zrobił najlepszego pseudo Ponziego ostatnich lat, całkowicie ruchając social media we wszystkie dziury.

Ten Ponzi tu polega na tym, że jak masz subskrypcję na ten jego Hustler University to masz dostęp do programu afiliacyjnego, w którym zarabiasz hajs za każdego, kto wykupi subskrypcję. A naganiasz ich wrzucając fragmenty z tych jego nagrań i reflink w opisie. Jak ktoś to kupi, to robi to
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Akos:

Aha, no to ciekawe, o tym nie wiedziałem, bo jakoś nie śledzę za bardzo, napisałem tylko dlaczego ludzie lubią takie coś oglądać.

Jeżeli faktycznie jest tak z tą piramidą no to grubo, ale z tego co czytałem to ten Ponzi wiele lat przesiedział w więzieniu, a na koniec żył jak biedak i zmarł z powodu chorób, Andrzej może skończyć podobnie.