Wpis z mikrobloga

@dvnx: nie rozumiem hejtów, które się tu wylały
ja mam podobnie, chyba z 7 budzików rano, bo po prostu po każdym kolejnym wracam do łóżka, nawet jak udało mi się do kibla doczłapać w międzyczasie
  • Odpowiedz
@jegertilbake: wiem po którym budziku mogę sobie pozwolić na drzemkę która jest na wagę złota rano jakbym miał głośny budzik to pewnie by się tylko na mnie w domu denerwowali bo budził by wszystkich tylko nie mnie
  • Odpowiedz
@dvnx: Drzemka jest na wage zlota bo ich ustawianiem #!$%@? sobie ten sen wczesniej zabierajac godzinę każdego dnia. Jak chodzi o domownikow to moglbys sprobowac bransoletek ktore budza wibracja
  • Odpowiedz
@jegertilbake: Typie, ja stawiałem budzik po drugiej stronie pokoju, a i tak potrafiłem wstać, wyłączyć go i iść spać dalej xD. Miałem nawet appkę, w której trzeba było rozwiązać zadania matematyczne, żeby wyłączyć dzwonek. W półśnie szło mi lepiej z zadaniami, niż gdy odpaliłem go testowo w ciągu dnia.
  • Odpowiedz
@dvnx: hmm u mnie takie coś takie coś to objaw obniżonego nastroju tj. brak chęci żeby wstać i przeciąganie leżenia w łóżku. Inną opcją to budzenie się i myślenie o różnych rzeczach lub przeglądanie internetu na komórce.

Z doświadczenia mogę polecić budzik ze skanerem kodów QR i przylepić kod QR w łazience- budzik nie wyłącza się bez skanowania kodu.
Powyższe jak i budziki z zadaniami etc. To tylko workaround.

Co naprawdę mi pomaga wstać z łóżka rano? Posiadanie
  • Odpowiedz
@DrDevil: Idz zrob badanie snu. To nie jest normalne i prawdopodobnie masz jakies schorzenie typu bezdech senny, krzywa przegroda nosowa czy inne niespodzianki. Po 8 godzinach snu powinienes czuc sie wypoczety i gotowy do rozpoczecia dnia. Nie pisze tego zlosliwie, ale sen to podstawa bez ktorej bedziesz miec #!$%@? zycie jak nie naprawisz tego
  • Odpowiedz
Po 8 godzinach snu powinienes czuc sie wypoczety i gotowy do rozpoczecia dnia.


@jegertilbake: to bzdura trochę, bo jest to mocno indywidualne i zależne od trybu życia. Jeden po 7 będzie wypoczęty, a drugi po 9 nadal może potrzebować snu nie mając żadnych jego zaburzeń.
  • Odpowiedz
@Kambiodolor2137: wstaje tylko i wyłącznie po to żeby jechać do kołchozu żeby nie zdechnąć z głodu cytując klasyka jestem skrajnie wyczerpany a przecież jest rano nie pierwszy raz z reszta mam bezsenna noc
  • Odpowiedz
@jegertilbake: Moim schorzeniem jest wstawanie rano i pod przymusem. W weekendy, bez budzika, około 10 lub 11, budzę się wypoczęty. Przypominam, że człowiek to jedyne zwierzę, które używa maszyny do budzenia, zamiast budzić się zgodnie z rytmem ciała. To nie jest normalne i nigdy nie będzie, ale sami sobie tak posłaliśmy.
  • Odpowiedz
@pawel_187: Nie jest. Przeczytaj ksiazke Why We Sleep albo masz wywiad typa u Joe Rogana ktory tlumaczy dlaczego sie mylisz a mi niekoniecznie sie chce to rozkladac na czynniki pierwsze. 8h snu przy optymalnych warunkach jest konieczne. 7h nigdy nie kest wystarczajace jesli mowimy o ilosci niezbednej do funkcjonowania na 100proc możliwości.
  • Odpowiedz
  • 0
Najgorsze ustawienie budzika ever. Robiłem tak 4 lata, ustawiłem raz tylko dwa i wstaje mi się w #!$%@? lepiej
  • Odpowiedz