Wpis z mikrobloga

Kiedy ty do dzisiaj nawet nie trzymałeś za rękę jakiś typ ,,podrywa" twoją koleżankę po prostu siedząc

Spotkanie znajomych na małej popijawie, laska pierwszy raz widzi typa na oczy i już widać, że te oczy robią się maślane na jego widok, to rozmarzenie, ech też chciałbym tak kiedyś mieć
Następnego dnia zaczyna się stalking kont typa
Następny tydzień są już parą

I jak ja mam poważnie traktować jakieś #!$%@? o tym, że wygląd nie ma znaczenia? XD
Człowiek ma pajacować miesiącami bo przecież uczucie przychodzi z czasem( ͡° ͜ʖ ͡°) XD a tu laska sama szuka sposobów by spotkać się z typem

Jak nie spodobasz się lasce po pierwszej sekundzie i ona nie będzie okazywała zainteresowania możesz sobie dać już spokój
#blackpill #zwiazki #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #redpill #p0lka
  • 94
@harold97: Jak ktoś jest #!$%@? to i wygląd mu nie pomoże. Laska może okazywać zainteresowanie jak typ jej się podoba i to jest prawda ale jak typ nie umie odczytywać tych sygnałów i nie umie się zachować, jego wygląd na nic się zda.
@harold97 Dwójka osób wpadła sobie w oko. Poznali się i teraz są razem. Normalna rzecz. Nikt nikogo nie skrzywdził, więc ciężko mi dostrzec coś złego w tej sytuacji.

I nikt ci nie każe pajacować miesiącami. Kobitki są różne, mają różne charaktery. Z jedną trzeba pajacować miesiącami, a z druga po tygodniu idziesz do łóżka. To zależy na kogo trafisz.
przecież napisałeś, że to twoja koleżanka xD

Normalna sprawa, że ustawia się z atrakcyjnym dla niej facetem, który nie wstydził się pokazać, że nie traktuje jej jak koleżanki

Następnym razem jak spodoba ci się laska, to działaj, a nie kręć się miesiącami obok jak creep ( ͡º ͜ʖ͡º)


@Spearo: moim zdaniem to co piszesz to jest właśnie cope i w ogóle cała idea friendzonu to jest
@Spearo: w ogóle cała idea "traktowania jak kolegi/koleżanki" jest ułomna i często błędnie wartościuje relacje, bo często "stary kolega" jest kimś ważniejszy i bliższym w czyimś życiu od jakiegoś aktualnego bolca, z którym dana osoba spotyka się od pół roku xD
Ta idea "tylko przyjaciel" (jako ktoś mniej istotny) nie odpowiada realiom jak to w rzeczywistości często wygląda
@gnomol: Co Wy macie do tej brzydoty? Prawidłowa socjalizacja jest o wiele ważniejszym czynnikiem niż ten wygląd fizyczny bo bez tego to nawet chad nigdy nie zarucha a co dopiero żeby znalazł sobie kogoś do związku.
@gnomol: fajny charakter = zaradny, towarzyski i temu podobne, a nie fajny charakter = miły i posłuszny.
Traktowanie "fajnego charakteru" jako arguemtnu wybrania chada, jako żartu trochę za mocno weszło niektórym do głowy. xD

Powiedzmy też sobie, czym jest "brzydka morda". Brak szczęki chada i wszystkiego tego do czego przegrywy fapią, czy "brzydka morda", to zaniedbanie całościowe, bycie taksycznym, a zrzucanie winy wyłącznie na brzydką mordę.

@harold97: to działa w
@gnomol: Byku nie odbierz tego źle, ale to co napisałeś to jest mieszanka prawdy i bełkotu kogoś kto się nienawidzi
Prawdą w tym co napisałeś jest to, że wszystkim kieruje przypadek i fart, a cała reszta to projekcja dyktowana nienawiścią do samego siebie
Napisałeś, że dzikim fartem znalazłeś dziewczynę (a potem żonę) mimo, że sam się określasz jako brzydal z dużą historią niepowodzeń i rozczarowań na płaszczyźnie relacji męsko damskich -
No tu to pojechałeś xD Są Chady, Giga Chady, Chad Lite'y, Oskarki, Normiki...

@Anthermil: zawsze mnie to ogromnie bawi.

Zamiast zająć się sobą i poprawienie własnej pozycji, to spierdoxy zajmują się studiowaniem skali własnego spierdoxu oraz kątem rozwarcia szczęki chada. xDDDD

brzydki facet wyjdzie w ten sposób na desperata zboczeńca w oczach kobiet xD

Może wyjść, coś to zmienia w odpowiedzi na zadane pytanie? Niektórzy sami wyrobili sobie taką renomę waląc
@daro1: Ja mam prawidłową socjalizację i myślisz, że miałem powodzenie? Równie dobrze mogłem nie chodzić na te imprezy, nic by to w moim życiu nie zmieniło. Żonę poznałem na portalu randkowymi, ale to był kompletny przypadek i moje działania miały minimalne znaczenie.
@Kolarzino: Nie zgadzam się co do charakteru. Owszem większość dziewczyn lubi dynamiczny charakter, ale po pierwsze nie każdy posiada predyspozycje do wyrobienia sobie takich cech. Po drugie zacznij traktować kobiety jako osoby a nie jako całość - każda może mieć swoje własne upodobania co do charakteru. Jedna lubi właśnie takich śmieszków i zawadiaków, inna lubi spokojnych cichych chłopców, z którymi może pogadać o filozofii. Nawet poczucie humoru jest trudne do osiągnięcia,
@gnomol: Bo to jest bardzo prosta sprawa. Na imprezach jest skupisko ludzi a podejrzewam że jest więcej mężczyzn niż kobiet. Jest oczywiste że jak laska spotka przystojnego gościa, w dodatku obytego w relacjach z kobietami to wybierze jego a nie kogoś kto jej się nie podoba. To jest problem czysto rynkowy. Trudno a nawet bardzo trudno jest sprzedać po tej samej cenie jakiś słaby towar kiedy to konkurencja za tą samą
@Dziki_wieprz: @daro1: @Kolarzino: Ale wy tu jakieś wysrywy piszecie o biednych przystojnych facetach. Przecież omawianym problemem jest tutaj to, że bez akceptacji urody nie ma dalej, a wy ciągle opisujecie co jest dalej. To jest typowe normickie #!$%@?ństwo, by mówić, że brzydcy nie istnieją, albo że są zaniedbani. Brak urody to realny problem, który rzutuje na jakoś życia, od podrywu po szukanie pracy. Ja Mirkom nie będę wmawiał, że
@gnomol: A skąd taki przegryw który podejdzie do konkretnej dziewczyny może wiedzieć że jest przez nią odrzucony akurat przez to że jest brzydki i jej się nie podoba a nie przez feromony na przykład? A nawet nie wiem czy i hormony jak np. poziom testosteronu nie mają tutaj znaczenia. Dla ścisłości mnie chodzi o sytuację w realu a nie w internecie.
@harold97: kirwa człowiek jest zwierzęciem i ty się dziwisz że mechanizmy rządzące od eonów światem zwierząt rządzą też światem ludzi? Jakies woke zjeby podrzucają hasła że wygląda nie ma znaczenia albo że kobieta są takie se jak mężczyźni ale to nie zmieni natury świata.¯\_(ツ)_/¯