Wpis z mikrobloga

Podobno Niemcy będą żądać międzynarodowej komisji śledczej w sprawie wyjaśnienia katastrofy klimatycznej w Odrze. Zabulimy takie reparacje za straty środowiskowe oraz odszkodowania, że wszyscy się ku*wa zesramy. Kryzys dopiero przed nami.

O stratach wizerunkowych naszego kraju, to juz nawet nie ma co wspominać, bo wydawało się, że już nie może być gożej.

Jednak może!

Zachowaliśmy się jak Ruscy z katastrofą w Czarnobylu i nie powiadomiliśmy sąsiadów o zagrożeniu zdrowia i życia. Co gorsze, nasz rząd starał się ukrywać sprawę przed własnymi obywatelami, a jak szambo wybiło, to starał się problem bagatelizować, a nawet zachęcał do kąpieli w Odrze.

Wydaje się, że tym razem ciężko będzie im się z tego wywinąć, bo jeśli ta komisja powstanie, to nie będzie na kogo zwalić winy.

#swiat #europa #uniaeuropejska #polska #niemcy #czechy #komisjasledcza #rzeka #odra #odragate #afera #katastrofa #biologia #przyroda #ekologia #hydrologia #zdrowie #bekazpisu #dobrazmiana #pis #ryby #wodypolskie #morawiecki #takasytuacja #dramat #katastrofaekologiczna
contrast - Podobno Niemcy będą żądać międzynarodowej komisji śledczej w sprawie wyjaś...

źródło: comment_1660488890joX4qCm8DmILv730QNYpKc.jpg

Pobierz
  • 49
  • Odpowiedz
i bardzo #!$%@? dobrze, osłabienie gospodarki polskiej na kilka lat, jest cena, która ja jako obywatel jestem w stanie zapłacić za #!$%@? pisu i rozliczenie ich


@Ryshe: zobaczysz jak sie skonczy - bedzie potezne odszkodowanie, ale pis wygra na kolejna kadencje xDDD
  • Odpowiedz
osłabienie gospodarki polskiej na kilka lat, jest cena, która ja jako obywatel jestem w stanie zapłacić za #!$%@? pisu i rozliczenie ich


@Ryshe: jakbym kaczora słyszał, że jest gotów poświęcić gospodarkę, aby urządzić Polskę po swojemu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@contrast: A teraz wystarczy tylko cyk, zabrać pieniądze z KPO które i tak nigdy by nie trafiły do tych #!$%@? bo nie umieją się wywiązać z przestrzegania podstawowych zasad funkcjonowania państwa i przeznaczyć te środki na odbudowę ekosystemu Odry ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Niech ktoś taki pomysł posunie w parlamencie UE...
  • Odpowiedz
@contrast: Trochę to niebezpieczne, bo jeśli faktycznie dojdzie w końcu do sytuacji, w której Polska będzie musiała zapłacić Niemcom, to w szczujni zacznie się taki antyunijny przekaz, że może się skończyć tragicznie ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz