Wpis z mikrobloga

Podobno Niemcy będą żądać międzynarodowej komisji śledczej w sprawie wyjaśnienia katastrofy klimatycznej w Odrze. Zabulimy takie reparacje za straty środowiskowe oraz odszkodowania, że wszyscy się ku*wa zesramy. Kryzys dopiero przed nami.

O stratach wizerunkowych naszego kraju, to juz nawet nie ma co wspominać, bo wydawało się, że już nie może być gożej.

Jednak może!

Zachowaliśmy się jak Ruscy z katastrofą w Czarnobylu i nie powiadomiliśmy sąsiadów o zagrożeniu zdrowia i życia. Co gorsze, nasz rząd starał się ukrywać sprawę przed własnymi obywatelami, a jak szambo wybiło, to starał się problem bagatelizować, a nawet zachęcał do kąpieli w Odrze.

Wydaje się, że tym razem ciężko będzie im się z tego wywinąć, bo jeśli ta komisja powstanie, to nie będzie na kogo zwalić winy.

#swiat #europa #uniaeuropejska #polska #niemcy #czechy #komisjasledcza #rzeka #odra #odragate #afera #katastrofa #biologia #przyroda #ekologia #hydrologia #zdrowie #bekazpisu #dobrazmiana #pis #ryby #wodypolskie #morawiecki #takasytuacja #dramat #katastrofaekologiczna
Pobierz contrast - Podobno Niemcy będą żądać międzynarodowej komisji śledczej w sprawie wyjaś...
źródło: comment_1660488890joX4qCm8DmILv730QNYpKc.jpg
  • 49
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ManamanaTuriruriru: Ale konkretnie za co twoim zdaniem można ich sądzić? Tak łatwiej bedzie można wskazac wlaściwy sąd

@c43amg: wiesz ja jestem zdania, że na stanowiskach rządowych powinna być odpowiedzialność karna i dyscyplinarna podobnie jak w służbach mundurowych. Tam coś #!$%@? i prokuratura z automatu sprawę bada. Może wtedy miernoty nie pchały by się w politykę, jak by im za takie niedopełnienia obowiązków odsiadki groziły. Ja wiem, ze to moje pobożne
@Fighter_forGlory: Tak bardzo to. Pisałem to już w wielu miejscach i prawda jest taka, ze przyszłość UE to federalizacja i Polska musi podjąć decyzje czy będzie jednym z „krajów założycielskich” takiego rozwiązania czy zostanie wchłonięte. Inaczej Europa nigdy nie będzie przeciwwaga dla USA czy Chin.