Wpis z mikrobloga

@0x2137: Jak kupiłem sobie mocnego PC pod wiedźmina w 2015 to tez wstawiałem takie porównania. Mi chodził na wysokich/ultra i wygladal super. Przestałem się cieszyć jak 3 lata później moj super komputer przestał spełniać wymagania minimalne do najnowszych gier xD a ludzie na konsolach grali sobie spokojnie w może i trochę gorzej wyglądające, ale zoptymalizowane gierki w których nie trzeba było siedzieć 3h po uruchomieniu w ustawienich. Dlatego teraz czekam aż
Przestałem się cieszyć jak 3 lata później moj super komputer przestał spełniać wymagania minimalne do najnowszych gier xD


@Daqnny: xDDDDDDDD Co za #!$%@? kogoś kto miał co najwyżej komputer z Media Expert z DYSKIEM TYSIOOOONC
Miałem high-endowy komputer w okolicy 2015 i spokojnie do 2019 go pociągnąłem, większość gier z późniejszego okresu chodziła na wysokich. Pociągnąłbym jeszcze kolejne kilka lat, ale zmieniam komputery co około 4-5 lat
@niochland gość gada głupoty, komp z 2015, który odpalał Wiedźmina na ultra był zdecydowanie mocniejszy od PS4/XOne, nie jest możliwe, żeby w 2018 przestało wszystko chodzić, ja w 2015 zmodernizowałem kompa z 2010 roku, włożyłem ram, ssd i kartę graficzną ze średniej półki i jeszcze w 2018 gry mi chodziły ale już zmieniłem kompa bo akurat miałem fundusze, no chyba że kupił sobie w międzyczasie monitor 4K
@niochland: W mojej opinii to był mocny komp skoro wiedźmin mi działał na tych wysokich i trzymał w miarę to 60 klatek xD może z tym 2018r to przesadziłem ale w 2019 wychodzi days gone gdzie już wymagania minimalne sporo przewyższają rekomendowane do wiedźmina. Po prostu w pewnym wieku zmieniają się (a przynajmniej imo powinny) priorytety i nie mam już czasu siedzieć w ustawieniach i zastanawiać się przez jakie ustawienie w