Wpis z mikrobloga

@Herubin: Agresywny osobnik podchodzi do policjanta w trakcie interwencji na odległość 0.5m i ty coś #!$%@?, że on nic nie robi? Policjant przede wszystkim musi dbać o własne bezpieczeństwo w trakcie wykonywania obowiązków. Na filmie trzymał tylko telefon, ale zamachnięcie się ręką, czy wyjęcie noża z kieszeni to są kwestie ułamków sekund. Pomyśl zanim coś napiszesz.
  • Odpowiedz
@miki4ever: zgodnie z przepisami jest tańczenie na środku ulicy z patusami? Zgodnie z przepisami funkcjonariusz miał prawo użyć ŚPB. I zgodnie z przepisami używał ŚPB jakim jest przemoc fizyczna. Gdyby użył innych określonych ŚPB(np. paralizator/pałka) to sytuacja byłaby ogarnięta szybciej, lepiej i bezpieczniej dla wszystkich
  • Odpowiedz
@czympyrympym: @Mandarex:
Wy serio nie widzicie, że on chce zatrzymać kobietę, a agresywny typ stoi metr od niego? Przecież to wygląda jakby chciał go zaraz uderzyć, przez co utrudnia czynności. Gdyby stał 5 metrów dalej i tylko nagrywał to zostawiliby go w spokoju.
Za co zatrzymali tę kobietę nie wnikam.
  • Odpowiedz
@Fushnikov: czyli jak ktoś przechodzi przez jezdnię i nie chce się wylegitymować i się np. oddała to policja rozumiem mówi ojej no trudno nie możemy nic zrobić to tylko przejście nie na pasach i tu ktoś sobie odchodzi no to skończyły się nasze możliwości i smutno nam?
  • Odpowiedz
@Herubin: Byku, ale nie mów wykopki, bo nie wszyscy piszą "W JUESEJ BY GO ZASTRZELILI ZA TAKIE AKCJE" Tylko jakieś przychlasty xd. Zacznijmy od tego, że chłop nagrywał tylko interwencję, więc nawet nie było podstaw do zatrzymania. Natomiast wykop to miejsce gdzie jest więcej idiotów niż mądrych ludzi, ale mądrzy ludzie też są tylko nie chcę im się tłumaczyć w komentarzach hołocie, że nie można pacyfikować ludzi za nagrywanie, bo to
  • Odpowiedz
@Assiduus najlepsze jest jak wkłada rękę do schowka w samochodzie haha A milicjanty na to pozwalają, inaczej mógłby się skończyć dzionek dla fuszy jakby leżał tam np g17 :D Totalny brak wyszkolenia w kryzysowych sytuacjach, pamiętam jak zwróciłem uwagę milicjantom kiedyś podczas kontroli drogowej co robią źle a od tego może zależeć ich życie. W akcie zemsty usłyszałem tylko coo ma Pan glauberyt w samochodzie?!?!?!? Zarządzam przeszukanie haha uraziłem ich, dwa miesiące
  • Odpowiedz
@belgo_freight: Zajebiście mordo, chcesz dążyć do tego, żeby za nagrywanie interwencji pacyfikowali ludzi? Dobry masz ten ptasi móżdżek niewolnika, a może jeszcze wrócimy do pańszczyzny i chłosty chłopów za niepłacenie podatków na czas? Mamy ograniczać wolność, bo w innych krajach jest ograniczana? Gdzie Wy zapodzialiście swoje móżdżki banda motłochu, pacyfikować człowiek za to, że nagrywa interwencje organów publicznych, które z założenia mają służyć naszemu krajowi. Głosujesz na PiS prawda( ͡°
  • Odpowiedz
@Assiduus: zabrzmie jak typowy polak, co po kieszeniach zagląda ale zawsze jak widzę łysych karków w takiej furze to zastanawia mnie, skąd takiego ameby mają na takie auto
  • Odpowiedz