Wpis z mikrobloga

@Assiduus: od zawsze piszę, że policja w Polsce powinna mieć większe prawa, bo jak widzę jak patola sobie pozwala z nimi, to krew mnie zalewa!
Oczywiście odrealnieni będą pierdzielić wciąż o brutalności policji i pałowaniu "niewinnych" (za takie stwierdzenia sam nym pałował tych geniuszów z komentarzy), a hitem jest stwierdzenie "drugie zomo" ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ
@text: Ale żeś się obsrał. Xd zero szacunku dla polskiej policji chociaż za akcję z " rybom tak?". Czy inne bandyckie akcje na strajku kobiet, nie wspominając o miesięcznicach.
Się na oglądałeś YT i American cops on duty.
Dorośnij. Ale fakt. Powinien sobie po prostu wejść i odjechać.
@text: A co do włamań Haha to od tego są prawdziwe psy. To były zwykle krawężniki aka stójkowi. Prawdziwy pies [ śledczy] nawet by się nie odwrócił na ulicy do jakiejś siksy co sobie przechodzi na ulicy. Co ty człowieku masz w głowie. Znając życie za jakiś czas będzie filmik o tym jak policja złamała procedury i nie będzie opisu o jakimś kolesiu co ratuje księżniczkę i będziesz pierwszy do ataku
szacunku dla polskiej policji chociaż

@emasele:
No i mamy rozwiązanie całej zagadki.

Dorośnij.

@emasele:
Nie ma bardziej dziecinnej postawy, jak negowanie całościowo wszystkiego, przez jakieś wydarzenia, z którymi się nie zgadzasz XDDD
Podejście godne patoli z kicia.
To mi przypomina postawę dzieci, które jak nie dostaną loda, to nagle puszczają teksty w stylu "już cię nie kocham"
XDDD
Dzidzia, nie zawracaj mi już dupy.
@emasele:
Dzidzia, juz ci coś pisałem, nie zawracaj dupy. To, nie jest kwestia szacunku, to że wykonują swoje zadania względem patusów. To, ze ty nie umiesz ocenić moralnie danego zdarzenia, nie oznacza, ze wszystko co robi pilicja jest złe.
Jeżeli złapie gwałciciela, to tez będziesz krzyczał, pusćić go, bo ja nie mam do nich szacunki.
Na serio mam dyskustowac z kimś, kogo oceniam na max 60 IQ? Na serio? Idź baranie,
@text: Słucham?, człowieku ty nie rozpatruj krawężnika jako policji. Taki delikwent w mundurze jak ten nigdy na oczy nie będzie widział włamywacza czy gwałciciela.
Ty serio żyjesz Hollywoodem i filami jak to "officer Jeo" Donut " Jackson łapie groźnych bandytów.
Najgorsze jest to, że Ty doskonale wiesz ze się " policjamajstry" mogły zawinąć do suki z tą siksa i nic by nie było.
@emasele:
Dzidzia, ostatnie zdania jakie do ciebie piszę. Z 10 lat temu mieszkałem w były bloku policyjnym, gdzie mieszkało ich jeszcze z 8. To były w większosci typowe krawężniki., do dziś z niektórymi mam konakt
Brali udział w wielu róznych akcjach, gdzie była i broń, mordercy jak i gwłaciciele. Co ty #!$%@? myślisz, że jak jest obława na gwałciciela, to jada komandosi. Gdy był poczatek covidu, to nikomu nie dali mandatów,
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@text:

Gdy był poczatek covidu, to nikomu nie dali mandatów, tylko pouczenia. to tez nie jest ich wina, tylko władzy i przełożonych. Marsze kobiet, to oni zabezpieczają i wspierają na swój sposób, częśc ich kobiet bierze w ty udział


xD tak było, nie zmyślam. A mandaty na myjniach samochodowych, to kto wystawiał? Kto blokował nielegalnie gastronomię? Kto gazował posłankę na proteście aborcyjnym?
Kto nękał organizatorów protestów? Kto pałował przedsiębiorców?
Słuchaj co