Wpis z mikrobloga

Dużo komentarzy jest na temat tego czy kobiety nadają się na patrole .... a niby ten policjant co z nią był się nadawał?
Interwencja przeprowadzona w taki słaby sposób, że oczy bolą. Gdyby sebix miałby 1-2 kolegów to chyba cały komisariat musieliby zawołać xD
Pokazuje też jak małe umiejętności "grapplingowe" ma Policja - idąc modnym ostatnio słowem "drabina eskalacyjna" wygląda tak:
1. Najwyżej stoi pistolet
2. Poniżej pałka / tazer / gaz
Mini_Jack - Dużo komentarzy jest na temat tego czy kobiety nadają się na patrole .......
  • Odpowiedz
@Assiduus: Seba dostanie zarzuty za obrazę policjanta.
Wcześniej jak trzyma tą karynę, to Seba mówi do policjanta, że jest psem #!$%@? i coś jest wycięte. Może jakieś groźby, klasyka gatunku.

Przyjechał później drugi patrol i tam już nie było gadki szmatki nawet słychać jak policjant grzecznie pyta
" do policjanta psie #!$%@??"

No może niepotrzebne to znęcenie. Lepiej było go potraktować prądem i skuć.
  • Odpowiedz
@piwakk chłopie wiesz do czego służą spb? Na pewno nie do zatrzymania za próbę przejścia przez jezdnię. Co oni bogami są masz się słuchać? Jakoś Audytora nigdy nikt nie zakuł.
  • Odpowiedz
@Herubin: Koleś utrudnia interwencje Policjantom i stwarza zagrożenie - nie wiesz czy nagle czegoś nie odwali. Policja ma prawo egzekwować polecenia, a Ty masz je przestrzegać. Jak to #!$%@? jest, że normalni ludzie nie mają przygód z Policją i jakoś żyją, a tylko pewna kategoria osób zawsze ma jakieś problemy. Zauważ, że to ten typ doprowadził do eskalacji sytuacji i sam na własne życzenie został zawinięty. Jeśli uważasz, że to coś
  • Odpowiedz
@Assiduus:

Dziwna akcja - w zasadzie cała niepotrzebna.
Kobiety do Policji się nadają, ba, nawet na interwencjach, tylko muszą sobie zdawać sprawę po co tam są. A są po to, żeby właśnie zapobiegać eskalacjom i rozładowywać sytuacje.
Policjantka z nagrania dosyć dobrze sobie dawała radę do cięcia na nagraniu i akcji z próbą zatrzymania gościa, wezwała posiłki, uspokajała zatrzymaną i pomagała. Widać to od 0.36 jak całe napięcie dzięki niej powoli
  • Odpowiedz
@Assiduus: To jest 200% Polska. W tym kraju nie można być po stronie prawa i policji. Nie wiem co odpierdzieliła #rozowepaski. Za to #niebieskiepaski można było elegancko uspokoić i deeskalować to co było potem. Ale po co?
Przez jeb*ne piętnaście lat nie miałem problemów z policją przebywając za granicą (no dobra raz, ale szukali innego ziomeczka). Zawsze na "koleżeńskich" układach. Cool story bro.
Tydzień w polsce
Zgłoszenie -> interwencja-> sponiewieranie
  • Odpowiedz
Byłem tam z 15 minut po akcji, widziałem stojące Maserati się zastanawiałem co tam robi przy tej straży pożarnej i policji.
  • Odpowiedz
Maserati na krakowskich blachach. Ciekawe co to za debil. Warto wiedzieć, bo pewnie ma jakiś biznes i warto to nagłośnić.


@WcurwionyKotek: A co on niby takiego zrobił żeby mu wchodzić na prywatny biznes. Zazdrość piecze?
  • Odpowiedz
#!$%@? baby w policji... Nic nie może zrobic i jeszcze gazem tak, że koledze się dostało. To już lepiej mógłby patrolować z psem, bo pies przynajmniej by pomógł


@krzysiek944: wiesz po co są kobiety w policji? Żeby facetom w policji się nie nudziło
  • Odpowiedz