Wpis z mikrobloga

@ArchDelux: No za takie coś w Stanach by został odstrzelony, tylko różnica zasadnicza jest taka, że w tej sytuacji by miał inny patrol do pomocy, tutaj fakt i tak szybko przyjechali. Lata temu na moje zgłoszenie do pobicia jechali 50minut z komendy znajdującej się 5min piechotą.
@Paterr_S:

@Ka4az: o ile mnie wzrok nie myli, to policjanta nie dotknał, a jedynym patologicznym śmieciem tutaj jesteś Ty oraz Twoj stary że spłodził taką kaleke xD Zapytałem z ciekawości bo wygląda to na mocne nadużycie władzy XD


@Paterr_S: No zgłaszaj patologiczny typie. Nie no faktycznie typ przez cała akcje grzecznie nagrywał i nie naruszał całej akcji XD tfu na ciebie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 67
@Assiduus: nie no serio, typiara zamiast pójść na pasy wolała zostać skuta i spędzić godzinę w radiowozie, wezwała swojego misia, który dla odmiany spędzi pół dnia z policją, bo mu się zachciało szarpać xD
PS kobiety w policji spoko, ale jak widać wtedy potrzebny jest patrol trzyosobowy, bo na takiego byczka to ona może co najwyżej popatrzeć, bo ręki mu nie wykręci
via Wykop Mobilny (Android)
  • 65
@Mandarex: no mi się wydaje, że utrudnianie interwencji i agresja wobec funkcjonariusza to jest powód do aresztowania. Jak masz polecenie, żeby się odsunąć, to chyba musisz je wykonać, w innym razie policjant może użyć środków przymusu bezpośredniego. Inaczej gdyby policjant chciał zaaresztować przestępcę, a ty byś tego przestępcę, nie wiem, schował w samochodzie i usiadł na klapie od bagażnika, to policjant nie mógłby cie stamtąd ściągnąć xd
Jak masz polecenie, żeby się odsunąć, to chyba musisz je wykonać


@Shatter: tylko jeżeli jest zgodne z prawem, a to nie było.

Art. 65a. [Niestosowanie się do poleceń funkcjonariusza Policji lub Straży Granicznej]
Kto umyślnie, nie stosując się do wydawanych przez funkcjonariusza Policji lub Straży Granicznej, na podstawie prawa, poleceń określonego zachowania się, uniemożliwia lub istotnie utrudnia wykonanie czynności służbowych, podlega karze aresztu, ograniczenia wolności albo grzywny.

Nie uniemożliwiał, ani istotnie
@Assiduus: Koleś tylko nagrywał interwencje i coś #!$%@?ł pod nosem a wykopki już całe w ekstazie czemu go nie odstrzelili na miejscu xD Patologią jest, że w ogóle do niego podeszli. Właśnie to podejście, że policjant wszystko wolno a ty masz być jego posłusznym psem wykonującym każde polecenie jest przyczyną patologii policyjnej nadużywającej swoje uprawnienia.