Wpis z mikrobloga

#reddit #odra
Tak czytam sobie reddita. Na r/Europe są dwa posty.
1. O Odrze i rtęci. a w komentarzach mnóstwo polaków się liżę po dupach jaka ta Polska zła, g------a. Każdy obcokrajowiec coś napisze negatywnego, już się debile zlatują i "tak tak, masz rację polska najgorsza, nasze mięso śmierdzi, robimy jedzenie z chorych krów, przepraszamy, że żyjemy".
2. Post o jakiś pożarach we francji z grafiką, na której pokazali, że Polacy najwięcej strażaków wysłali, i już "Ale i tak rozwaliliśmy odrę" (jakby to miało tutaj znaczenie), "po prostu mamy dużo strażaków", "bo mamy taką kulturę", "po prostu każdy polak chce uciec".

Ta ojkofobia mnie przeraża. Jeszcze c--j, jak to się dzieje tutaj czy innych polskich serwisach. Ale wyłażenie na reddita i brandzlowanie się do tego, jaka to Polska zła na forum publicznym i lizanie dupska każdemu obcemu jak nas obrzuca gównem (czasem słusznie, czasem nie) to to już naprawdę trzeba mieć gwóźdź wbity z mózg.

I potem zdziwienie, że nikt nas nie szanuje. Jak ma nas szanować. Nawet abstrahując od polityki. Jak jedyny kontakt obcokrajowców z polakami w internecie to jak się samobiczują, przepraszają, że żyją, przytakują każdemu zarzutowi w naszą stronę i obwiniają się o wszystko co złe. To jakiś mega kompleks niższości.

Imo, jak jesteś takim człowiekiem, weź ty się nad sobą zastanów.
Movet - #reddit #odra
Tak czytam sobie reddita. Na r/Europe są dwa posty.
1. O Odrz...

źródło: comment_16603833669TIyLwcGKuaLPmtz4A6v4U.jpg

Pobierz
  • 138
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@suqmadiq2ama: No ja nie odpowiadam za ich reelekcję bo nie głosowałem na nich. Trzeba mówić wprost, że za cały syf odpowiadają wyborcy konkretnej partii nie cały naród. Wadą ojkofobii jest generalizacja wrzucająca wszystkich przedstawicieli narodu do tego szamba.


@MLGkunek: Każdy odpowiada kto ma prawa wyborcze
  • Odpowiedz
@Movet: z jednej strony bardo dobrze, że piętnuje się u nas w społeczeństwie różne patologie, ale z drugiej na prawdę op ma rację i za mało doceniamy to jak w skali świata, a nawet europy na dość dobrym poziomie żyjemy. Wiadomo, że nie ma co spoczywać na laurach, ale tragedii nie ma.
  • Odpowiedz
@suqmadiq2ama: Nie. Odpowiadają wyborcy konkretnej opcji politycznej ewentualnie osoby posiadające prawa wyborcze, które z tego prawa nie korzystają. Głosując na partie konkurencyjne nie ponosisz odpowiedzialności za ich wybór XD
  • Odpowiedz
o że ludzie mają dość nepotyzmu, katastrof ekologicznych, drożyzny, niskiego poziomu usług publicznych, powietrza itp. to jest ojkofobia? xD weźcie tam w centrali zacznijcie dbać o ten kraj to ludzie przestaną narzekać i tyle


@Pres: ludzie mają dość nepotyzmu i innych rzeczy, więc masowo upodlają się na zagranicznym portalu społecznościowym przed obcokrajowcami, bijąc się co i rusz w pierś XD

To nie jest ojkofobia, tylko konstruktywne działanie na rzecz poprawy
  • Odpowiedz
  • 3
@Tywin_Lannister kim ty jesteś, i co zrobiłeś z Tywinem?

A na poważnie, to coraz częściej się z Tobą zgadzam. Kiedyś uważałem Ciebie za typowego neuropka, najczęściej skrajnego niczym tutejsza prawica + ojkofoba, nie wiem czy to jest spowodowane moją zmianą poglądów, ale na serio, często bardzo dobrze punktujesz różne sprawy dotyczące obu stron dyskusji politycznej.
  • Odpowiedz
Nie mam kompleksów za to pisowcy


@zapalara: dlatego się brandzlujesz na wychodzie, że znasz 3 języki, z czego jeden to pewnie angielski xDD

tak, czuje się lepszy od wyborców pisu

I właśnie przez takie zachowanie, przez pseudo elitarność, przez robienie z siebie szlachty, PiSiory wygrywają wybory xD
Nazywacie wyborców pisu patologią, wieśniakami, debilami bez szkoły itd. a potem wielkie zdziwienie, że ci ludzie nie głosują na lewicę/po xD kto normalny
  • Odpowiedz
Krytyka własnego kraju to nie ojkofobia tylko patriotyzm, ślepe walenie konia, bo to POLSKA NASZA KOCHANA OJCZYZNA to głupota.
  • Odpowiedz
@Movet: reddit to jest sciek, wchodzić tam na kanały związane z polityką czy kulturą to jak prosić się o dostanie raka. IMO taki wykop pomimo moderacji jest 100 razy lepszym miejscem do dyskusji.
  • Odpowiedz
@Tywin_Lannister: Bo w latach 1995-2010 tak mocno pakowano do głowy huzzaria strong, ze jak to pokolenie zobaczyło zachód i zrozumiała ze huzzaria wcale nie taka stronk to wywołało to zapał nawróconego. Dobrze, najgorsze co może być to lizanie się po jajach jak w Rosji - plenimy to w narodzie dzięki czemu się rozwijamy
  • Odpowiedz
  • 6
@marv0oo dobrze napisane, te plucie dało się dostrzec, gdy Trzaskowski przerżnął wybory z Dudełe xD

Sam jako średnio rozgarnięta osoba w polityce, 2 lata temu byłem w stanie to dostrzec, ale nasza "elyta" pluła na konfederatów i wyzywała od głupich (nie żeby nie mieli co do tej grupy racji, ale błagam, każdy lekko ogarnięty wie, że w polityce często trzeba się wykazywać przebiegłością, tak liżą kukle zachodowi, a tego jeszcze nie
  • Odpowiedz
A co nie mówią prawdy? XD Ten twór państwopodobny z roku na rok pogrąża się coraz bardziej a fanatycy nadal będą udawać ze jest super i nie jest tak źle XD mamy zachwalać to coś za granica mimo tych patologii? To prawie jak ruskie mówiące zachodowi jaką to Rosja nie jest potęgą a w rzeczywistości 1/3 narodu nie ma kibla w domu No k---a XD
  • Odpowiedz
@Pres: przecież jeszcze nawet nie ustalono przyczyn tego śnięcia ryb a hejt już się wylał. Niektórzy w ciemno wiedzą, że winne są polskie instytucje. Jak to nazwać inaczej jeśli nie ojkofobia? W rzece która nie należy do najczystszych poziom wody symboliczny to chyba logiczne , że stężenia różnego rodzaju dziadostwa będą jeszcze wyższe niż normalnie. Teraz przez suszę jest tak pewnie w setkach rzek w europie, ale u nas się
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Pres: przecież jeszcze nawet nie ustalono przyczyn tego śnięcia ryb a hejt już się wylał. Niektórzy w ciemno wiedzą, że winne są polskie instytucje. Jak to nazwać inaczej jeśli nie ojkofobia?

@tsunami: wyciąganiem wnioskow?
  • Odpowiedz