Wpis z mikrobloga

#reddit #odra
Tak czytam sobie reddita. Na r/Europe są dwa posty.
1. O Odrze i rtęci. a w komentarzach mnóstwo polaków się liżę po dupach jaka ta Polska zła, gówniana. Każdy obcokrajowiec coś napisze negatywnego, już się debile zlatują i "tak tak, masz rację polska najgorsza, nasze mięso śmierdzi, robimy jedzenie z chorych krów, przepraszamy, że żyjemy".
2. Post o jakiś pożarach we francji z grafiką, na której pokazali, że Polacy najwięcej strażaków wysłali, i już "Ale i tak rozwaliliśmy odrę" (jakby to miało tutaj znaczenie), "po prostu mamy dużo strażaków", "bo mamy taką kulturę", "po prostu każdy polak chce uciec".

Ta ojkofobia mnie przeraża. Jeszcze #!$%@?, jak to się dzieje tutaj czy innych polskich serwisach. Ale wyłażenie na reddita i brandzlowanie się do tego, jaka to Polska zła na forum publicznym i lizanie dupska każdemu obcemu jak nas obrzuca gównem (czasem słusznie, czasem nie) to to już naprawdę trzeba mieć gwóźdź wbity z mózg.

I potem zdziwienie, że nikt nas nie szanuje. Jak ma nas szanować. Nawet #!$%@?ąc od polityki. Jak jedyny kontakt obcokrajowców z polakami w internecie to jak się samobiczują, przepraszają, że żyją, przytakują każdemu zarzutowi w naszą stronę i obwiniają się o wszystko co złe. To jakiś mega kompleks niższości.

Imo, jak jesteś takim człowiekiem, weź ty się nad sobą zastanów.
Pobierz Movet - #reddit #odra
Tak czytam sobie reddita. Na r/Europe są dwa posty.
1. O Odrz...
źródło: comment_16603833669TIyLwcGKuaLPmtz4A6v4U.jpg
  • 138
@Movet: jeden z dzisiejszych wpisów w gorących.

Przecież w latach 1995-2010 jakbyś coś takiego stwierdził publicznie, to byś musiał uciekać, żeby ratować swoje zęby - nie mówię oczywiście, że to było normalne, ale dzisiaj to poszło w kompletnie drugą stronę.

Plucie na Polskę stało się świadectwem „dojrzałości społecznej” u tych, którzy się mają za „fajnych, nowoczesnych i europejskich”.
Pobierz Tywin_Lannister - @Movet: jeden z dzisiejszych wpisów w gorących. 

Przecież w latach...
źródło: comment_1660386008zm0G0EeF1ADag8yjpw6a75.jpg
polacy którzy znają angielski mają już po prostu dość tego skorumpowane pisu, rządów niekompetentnych idiotów. Mamy dość płacenia na leniwą patologie, zadufanych ogłupiałych przez tvp emerytów, dość mafii kościelnej, dość zawistnego społeczeństwa januszy i grażyn.

Ten kraj jest rozpiedalany, idziemy dumnie drogą rosji putinowskiej i nikt wydaje się tego nie widzieć. I ci którzy to widzą już nie mogą wytrzymać i dają ujście emocji za granicą - bo tylko tam są ludzie
@Tywin_Lannister: "większości" czyli 30% ogłupiałego społeczeństwa: emerytom, patologi, "patriotom" i idiotom. Pis kupił ich głosy socjalem i prawniem mózgów - w tym są naprawdę dobrzy.

Angażowałem się, ale teraz już mam to w dupie, bo jak KOD protestował, jak mówiono o sądach, aferach, transefrach socjalnych, zadłużaniu, niskich inwestycjach w innowacje, psuciu pozycji na granicą, prawach kobiet, to wyborcy mieli to w dupie. Polactwo musi przymierać głodem i trząść się z zimna
@zapalara: Jest frustracja i dlatego porobimy imbę na necie, bo jesteśmy zerami, które tylko mają siłę wygłaszać swoje zdanie gdzieś w jako anonki.

I na tym można skrócić tą wypowiedź, bo takie są fakty. Nic się tutaj nie zmieni i jest to wina młodych ludzi, którzy otwierają usta, ale nie tam gdzie trzeba. Frustracje? Dlaczego więc młodzi czegoś nie odwalą, żeby może coś zmienić?

Mam dość przychodzenia na protesty w których
@ZuluScout: po pierwsze, nie jestem młody, po drugie chodziłem na prostesty, nawet na proteście kobiet miałem fizyczne starcie z policją (mam 2m wzrostu, 110kg wagi). Więc to akurat nie ja, ale wiem co masz na myśli.

Młodzi mają w dupie, do tej pory nie rozumieli o co się toczy stawka. Ale największym demotywatorem dla młodych jest to że po prostu mogą wyjechać i #!$%@?.

Dlatego pis chce nas wyprowadzić z ue,