Wpis z mikrobloga

#reddit #odra
Tak czytam sobie reddita. Na r/Europe są dwa posty.
1. O Odrze i rtęci. a w komentarzach mnóstwo polaków się liżę po dupach jaka ta Polska zła, gówniana. Każdy obcokrajowiec coś napisze negatywnego, już się debile zlatują i "tak tak, masz rację polska najgorsza, nasze mięso śmierdzi, robimy jedzenie z chorych krów, przepraszamy, że żyjemy".
2. Post o jakiś pożarach we francji z grafiką, na której pokazali, że Polacy najwięcej strażaków wysłali, i już "Ale i tak rozwaliliśmy odrę" (jakby to miało tutaj znaczenie), "po prostu mamy dużo strażaków", "bo mamy taką kulturę", "po prostu każdy polak chce uciec".

Ta ojkofobia mnie przeraża. Jeszcze #!$%@?, jak to się dzieje tutaj czy innych polskich serwisach. Ale wyłażenie na reddita i brandzlowanie się do tego, jaka to Polska zła na forum publicznym i lizanie dupska każdemu obcemu jak nas obrzuca gównem (czasem słusznie, czasem nie) to to już naprawdę trzeba mieć gwóźdź wbity z mózg.

I potem zdziwienie, że nikt nas nie szanuje. Jak ma nas szanować. Nawet #!$%@?ąc od polityki. Jak jedyny kontakt obcokrajowców z polakami w internecie to jak się samobiczują, przepraszają, że żyją, przytakują każdemu zarzutowi w naszą stronę i obwiniają się o wszystko co złe. To jakiś mega kompleks niższości.

Imo, jak jesteś takim człowiekiem, weź ty się nad sobą zastanów.
Pobierz Movet - #reddit #odra
Tak czytam sobie reddita. Na r/Europe są dwa posty.
1. O Odrz...
źródło: comment_16603833669TIyLwcGKuaLPmtz4A6v4U.jpg
  • 138
Polacy uwielbiają przepraszać, tutaj przepraszali za Jakóbiaka u h3h3 XD


@Naqviator: Ja #!$%@?ę aż sobie przypomniałem tę żenadę (nie występ Jakóbiaka - on też był żenujący ale tak z 1000 razy mniej, niż to co uniżeni przepraszacze zaczęli odwalać w komentarzach). Czasami myślę, że nawet komuna nie zrobiła takiego spustoszenia w umysłach Polaków co te 30 lat "wolności" i karmienia nas zewsząd treściami jacy to nie jesteśmy beznadziejni.

Nie jeździłem po
Śmieszność twojej tezy jest porównywalna z postem typu husaria strong xD. Wiara w takie gówna to też efekt poważnych kompleksow. Ogólnie Polacy są zakompleksieni w #!$%@?.


@Flypho: W jakie gówna? W naszym kraju najwięcej o patriotyzmie pieprzą mietki, które zapieprzają w januszeksie za minimalną krajową, więcej trzeba do nich dokładać z budżetu, niż tam wpłacają, intelektualnie też są nikim, zwyczajnie jedyne co mają w życiu, to uciecha że należą do jakiejś
@stanleymorison: Problem jest w tym, że taki społeczny balast jest wszędzie. Tylko nie wszędzie temu społecznemu balastowi wmówiono, że jest solą ziemi gdy z kolei koła napędowe zostały sprowadzone do roli pariasów i "wykształciuchów/darmozjadów/parszywych prywaciarzy/wyzyskiwaczy", jak to ma miejsce w Polsce (przedsiębiorcy - be, lekarze - be, nauczyciele - be), są tłem. Nie jestem w stanie sobie wyobrazić sytuacji w której będąc lekarzem w Niemczech usłyszałbym w Bundestagu takie hasło jak
@stanleymorison Tylko że za granicą nikt naszej wewnętrznej sytuacji i naszych wewnętrznych społecznych problemów nie śledzi. Niemiec czy Francuz będzie cię postrzegał przez pryzmat stereotypów. A jak jest trochę lepiej wykształcony i trochę bardziej oczytany w jakiejś międzynarodowej prasie, to być może będzie wiedział cokolwiek o naszej klasie politycznej. A tymczasem Polak widząc tego Francuza czy Niemca wychodzi przed szereg, pada na kolana i zaczyna te swoją żałosna spowiedź, pokutując za grzechy
@Movet: Aha to jak Polak ma dość polskiego rządu i wszystkich instytucji w tym państwie z kartonu to ma udawać, że wszystko jest ok? Nic nie poradzę, że to państwo jak na europejskie standardy jest tak upośledzone. No sorry ale po tym co nasz rząd odpierdziela z Odrą i to jak postępuje w tej sytuacji rząd niemiecki, to każdemu Niemcowi przyznałbym wyższość jego państwa/społeczeństwa nad polskim kolesiostwem i bandytyzmem.
@Pres: Nawet jeśli, to wynoszenie takich kwestii na forum międzynarodowe jest nieprzyzwoite. Coś jak wynoszenie problemów rodzinnych do obcych ludzi. Polacy mają problem z własnym krajem to niech ogarną swój #!$%@?, może ludzie za granicą nie chcą słuchać cudzych problemów.
Ta ojkofobia mnie przeraża.


@Movet: Ile ci PiS płaci? Tylko nie kryguj się, szczerze odpowiedz.
Jeśli dla ciebie ojkofobia to każdy przejaw krytycznego i rozsądnego myślenia o własnym kraju, to stary - wyjedź juz do Rosji. Tam bycie negatywnym w temacie matuszki Rassiji jest karane więzieniem. Idź do swoich. Ty, i tobie podobni.
Normalni ludzie chcą żyć w kraju, który funkcjonuje jak państwo, które dba o swoich obywateli.
@sdasdadawqeqawdas: ale co ty chcesz tłumaczyć xd poporostu powiedzieć jak jest, że prawdopodobnie jakiś zakład zatruł rzekę, przez chciwość, a służby zawiodły przez opieszałość. A wy przyklejacie jakąś łatkę z dupy, że kurcze muszę wytłumaczyć obcokrajowcowi że Polska, to jest lepianka z gówna, my się nie różnimy niczym od Afryki, żeby zrozumiał, zrozumiał mój ból że się urodziłem w Polsce. Teraz są wielkie pożary w Francji, płonie mnóstwo lasów. Wyobrażasz sobie
A wy przyklejacie jakąś łatkę z dupy, że kurcze muszę wytłumaczyć obcokrajowcowi że Polska, to jest lepianka z gówna, my się nie różnimy niczym od Afryki, żeby zrozumiał, zrozumiał mój ból że się urodziłem w Polsce.


@Ateeeny: I co lepsze, w żadnym miejscu by się nie mylił. ;-)

Polska to państwo teoretyczne wciągnięte siłą za uszy w cywilizowane kręgi unii europejskiej broniące się przed tym nogami i rękoma. Typowy pokomunistyczny kołchoz
Nawet jeśli, to wynoszenie takich kwestii na forum międzynarodowe jest nieprzyzwoite.


@anonimowy-anon: Kolejny przykład cywilizacyjnej przepaści - "mąż chleje i mnie co prawda bije, ale jak pójde z tym na policje i rodzina sie dowie to będzie wstyd". Ucywilizujcie sie w końcu.
I co lepsze, w żadnym miejscu by się nie mylił. ;-)

Polska to państwo teoretyczne wciągnięte siłą za uszy w cywilizowane kręgi unii europejskiej broniące się przed tym nogami i rękoma. Typowy pokomunistyczny kołchoz bez własnych innowacji (i nie robiący nic, aby tę sytuację zmienić) skazana na bycie hodowlą jabłek i Bangladeszem Europy.


@Strahl: > Kolejny przykład cywilizacyjnej przepaści - "mąż chleje i mnie co prawda bije, ale jak pójde z
Zwoływanie się na discordzie do wykopywania znalezisk i plusowania komentarzy pewnie fajnie łechcze twoje gigantyczne ego, szkoda, że to kłamstwo i bańka, którą sam sobie stworzyłeś.


@Dr_Manhattan: Wręcz niebotycznie łechcze.

https://www.wykop.pl/ludzie/wykopane/Strahl/

Aha gdybyś jednak pisał na poważnie a nie odwalał propagandową robotę to chciałbym cię poinformować, że nawet za pogardzanej na wykopie komuny Polska była przez 2 lata w TOP 10 największych gospodarek świata i przez lata 45-89 w zasadzie nie
@Movet: Wszystko spoko, tylko co zdjęcie szkalujące gejów ma z tym wspólnego?
Duża część Polaków cierpi na kompleksy niższości i to jest fakt. Niestety.

Mnie się tam podoba to, że Polacy mają pokorę w pewnych kwestiach i ,,przepraszają, że żyją". Wprost przeciwnie nie da się niestety tego samego powiedzieć o zbyt pewnych siebie narodach co są przekonane o swej wyższości ponad rozsądek.