Wpis z mikrobloga

Dowiedziałem się, że moja dziewczyna z która jestem od roku (ma 26 lat) w wieku 19 lat była na wakacjach we Włoszech na dwa tygodnie i tam po trzech dniach spotykała się z Włochem do konca jej wakacji, czyli trochę przez ponad tydzień. Info pewne od jej siostry.

Czuję się jak śmieć, bo ja za nią musiałem latać trzy miesiące i dopiero po kolejnych trzech miesiącach był #seks. A ona w wieku 19 lat, gdzie wyglądała lepiej niż teraz dała jakiemuś Włochowi to samo (o ile nie więcej) niż mi. Być może nawet tovon był jej pierwszym. (°°

Poważnie myślę o rozstaniu. Co robić? (,)

#zwiazki #logikarozowychpaskow #feels #podroze #turystyka #wlochy
  • 55
Mireczku, jeżeli teraz jest wszystko ok to nie wykonuj niemądrych ruchów. Każdy ma coś na sumieniu. Rzucisz ją i będziesz szukał kolejnej i co? Znajdziesz w najlepszym przypadku laskę z takim samym przebiegiem albo dużo brzydszą.


@anal_destroyer2137: jaki cope XDDD chady po zużyciu p0lki znajdują sobie dziewicę z łatwością
O, kolejny bait dertona.

Ale zapamiętajcie mirki - jak dziewczyna nie daje do max 4/5 spotkania to można ją kopnąć w dupe XD A czekanie 3 miesiące na seks to już w ogóle parodia.

Ja tam jestem już ponad 6 lat w związku, z narzeczoną z którą się bzykaliśmy na 3 spotkaniu ;> I jest bardzo dobrze
@derton778: jak wy to robienie że jesteście z kimś w związku rok, a #!$%@? was informacja że laska 7 lat temu z kimś się ruchała.. tacy jesteście fałszywi? Przecież to trzeba na prawdę być niemowlęciem mentalnym.