Wpis z mikrobloga

Dowiedziałem się, że moja dziewczyna z która jestem od roku (ma 26 lat) w wieku 19 lat była na wakacjach we Włoszech na dwa tygodnie i tam po trzech dniach spotykała się z Włochem do konca jej wakacji, czyli trochę przez ponad tydzień. Info pewne od jej siostry.

Czuję się jak śmieć, bo ja za nią musiałem latać trzy miesiące i dopiero po kolejnych trzech miesiącach był #seks. A ona w wieku 19 lat, gdzie wyglądała lepiej niż teraz dała jakiemuś Włochowi to samo (o ile nie więcej) niż mi. Być może nawet tovon był jej pierwszym. (°°

Poważnie myślę o rozstaniu. Co robić? (,)

#zwiazki #logikarozowychpaskow #feels #podroze #turystyka #wlochy
  • 55
@derton778: Mireczku, jeżeli teraz jest wszystko ok to nie wykonuj niemądrych ruchów. Każdy ma coś na sumieniu. Rzucisz ją i będziesz szukał kolejnej i co? Znajdziesz w najlepszym przypadku laskę z takim samym przebiegiem albo dużo brzydszą. Przechodziłem podobną sytuację wiem coś na ten temat. Inna sprawa jeżeli teraz coś odwali.
Trzymaj się, bądź twardy i miej łeb na karku! Powodzenia!
@derton778 a sama Ci nie mówiła? Jeżeli uważaliście, że ten temat nie jest ważny to czemu teraz chcesz uznać to za powód żeby z nią zerwać. Myślę, że sama świadomość, że ktoś wcześniej uprawiał/nie uprawiał seksu jest dość istotna w związku. Nie mówię tu o pytanie o ilość, a o sam fakt czy do czegoś dochodziło. Bo różnica jest między świadomością, że Twoja dziewczyna jest dziewica albo, że nie jest, albo chłopak
@derton778: Ale czego nie rozumiesz? Zrozum polaczku swoje miejsce w szeregu, włosi, hiszpanie, portugalczycy i inni południowcy odbierają co ich
Na jednym wyjeździe do Włoch poznaliśmy takiego ziomeczka, który codziennie inną pannę obracał. Sam mówił, że to raj na ziemi.
W Polsce w barze rozmawiałem raz z takim Portugalskim karakanem, do tego z zezem. Mówił, że tak jak u siebie nie może nic wyrwać tak w Polsce w 2 tygodnie obrócił
@derton778: No cóż tak to jest jak się bierze nie dziewice Karuzela kutang zawsze jest grana i jak nie nadziewałeś kilogramów pierogów, to może ci przeszkadzać ( ͡° ͜ʖ ͡°)