Wpis z mikrobloga

Dowiedziałem się, że moja dziewczyna z która jestem od roku (ma 26 lat) w wieku 19 lat była na wakacjach we Włoszech na dwa tygodnie i tam po trzech dniach spotykała się z Włochem do konca jej wakacji, czyli trochę przez ponad tydzień. Info pewne od jej siostry.

Czuję się jak śmieć, bo ja za nią musiałem latać trzy miesiące i dopiero po kolejnych trzech miesiącach był #seks. A ona w wieku 19 lat, gdzie wyglądała lepiej niż teraz dała jakiemuś Włochowi to samo (o ile nie więcej) niż mi. Być może nawet tovon był jej pierwszym. (°°

Poważnie myślę o rozstaniu. Co robić? (,)

#zwiazki #logikarozowychpaskow #feels #podroze #turystyka #wlochy
  • 55
  • Odpowiedz
@derton778: Jak to nie jest bait to w jakiejś części cię tam rozumiem. Też miałem w przeszłości takie odklejki co laska robila przede mną, ale doszedłem do wniosku że nie tędy droga. Owszem, brzydzi mnie pokaźna liczba partnerów lub ons, ale musisz zrozumieć że to po części twoja wina. Za lekko z nią działałeś, za mało eskalowales i obchodziłeś się z nią jak z jajkiem. Ten rzymianin wziął co jego i
  • Odpowiedz
Co robić?


@derton778: co chcesz. Takie dyskusje są zawsze #!$%@? ale nie dlatego bo 'hurr durr nie może znieść, ze nie dziewica" i nie bo "hurr durr rzuć to szmatę". Tylko dlatego, że to zależy od własnych 'boundaries', upodobań, wartości.

Taki amisz czy inny tradycyjny chrześćijanin by powiedział, że kobieta co spędziła sam na sam noc z innym facetem nawet jak technicznie jest dziewicą to jest 'damaged goods'. No ale to
  • Odpowiedz
@derton778: A prywatnie moja opinia co nie powinna mieć wpływu na Ciebie - ja zaakceptowałbym tylko jeżeli mam pewność, że widzi we mnie znacznie lepszego faceta niż ten Włoch. Czekanie na seks dłużej niż z nim raczej o tym nie świadczy. Ja bym pewnie zerwał mentalnie już teraz i się bawił. Bo skoro była zabawka dla innych to ja też jej poważnie nie muszę traktować. Nie znaczy to, ze jest zła
  • Odpowiedz
@derton778: To że ty wybłagałeś seks po 3 miesiacach to niebyt fair gdy ktoś inny dostaje go po 3 dniach.
Teraz będzie to Cię to prześladować. Zastanów sie na ile to poważna sprawa dla ciebie bo może być tak że idąć za "mądrymi" radami wykopków, próba ignorowania tego faktu zje Cię od środka i wybuchniesz jej w twarzy, zmęczony i sfrustrowanny.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
@derton778: nie ma w tym wielkiej filozofii kobiety wybierają mężczyzn na podstawie dwóch wzorców jeden to wzorzec krótkoterminowy a drugi to długoterminowy ty jako że jesteś z nią długim związku i długo czekałeś na seksy ona wzięła cię na związek długoterminowy gdzie nadajesz się idealnie na to żeby zostać ojcem żeby dawać zasoby i przeszedłeś przez ten test natomiast ten Włoch nadawał się na na związek krótkoterminowy który które dawały być
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
: @derton778: polecam odpuścić sobie wiarę w definicje związków jaką przekazali nam rodzice xd

Teraz związki to będą rzadkie, krótkoterminowe pomieszkiwania razem, jak się znudza to nara, mało kto chce mieć dzieci, mało kogo stać na to, z kobietami jest teraz super ( ͡º ͜ʖ͡º), więc idziemy w czasy singlów lub związków jw.
  • Odpowiedz