Wpis z mikrobloga

a nie, to wszystko #!$%@? spoko XDD


@PeterGosling: nie, nic nie jest spoko. Powinni ukarać wszystkich winnych i do konkretnie. Jeśli to było umyślne to nawet do paki do końca życia. Ale problem nie jest spowodowany przez PiS sam w sobie tylko przez patologie, które toczą nasz kraj od upadku komuny jak nie wcześniej. Ale tacy jak Ty nie są w stanie przyznać mi racji bo akurat jest okazja, żeby pojeździć
Tak bardzo jestem zmęczony tym krajem. Tym rządem. Tą wszelką byle jakością, układzikami, przekrętami… Oni nas niszczą.


@lukas12x: Pamiętaj tylko że jeden głos nic nie znaczy - i to jest fakt, jak nie pójdziesz na wybory to nic to nie zmieni. Ale jak jeden głos nic nie znaczy to już 10 coś znaczy 100 jeszcze więcej, więc każdy z nas może nie tylko iść zagłosować ale i zachęcać innych, ze swojego
Tak bardzo jestem zmęczony tym krajem. Tym rządem. Tą wszelką byle jakością, układzikami, przekrętami… Oni nas niszczą.


@lukas12x: Zróbmy im na złość i wszyscy wyemigrujmy, zbierzmy rodziny niech zostanie sama patologia.
@Greg36:
@Kpr19: Wygrana pisowców ważniejsza niż jakieś tam ryby czy ewentualnie parę ludzkich żyć po zjedzeniu takiej ryby. Mam nadzieję, że pierwszą rzeczą, którą zrobi partia po pisowcach to zamknięcie tej propagandowej tuby. Chcę zobaczyć Kołecką ze łzami w oczach na wizji jak rezygnuje tak samo jak kiedyś śmiałem się z Kraśki.
@lukas12x: Ale to ty jesteś zmęczony. Bo nienawidzisz władzy, obracasz się w takim a nie innym środowisku np wykop i ci wyraźnie siada psycha. A to środowisko wprowadza atmosferę i wrażenie dramatu, taki syndrom oblężonej twierdzy, "cos się dzieje bardzo złego", "dramat", "co się dzieje z tym krajem", "upadek", "już po nas" praktycznie robiona afera z każdej negatywnej, lub średnio neutralnej informacji z życia publicznego. I dla takich upolitycznionych osób otaczających
@lucky_luck_ na jakim własnym podwórku? Przecież każdy ma nieruchomości wykupione w Niemczech, a Polska to tylko źródło finansowania. Pewnie Kaczafi na Żoliborz przyjeżdża tylko gdy czegoś zapomni wziąć z domu rodzinnego ¯_(ツ)_/¯